Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén! Meséltek a gyerkőcne...

Őszintén! Meséltek a gyerkőcnek? Mesekönyv? Vagy inkább mese dvd, minimax? 1,5-2 évesek

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék, mert már sok felnőtt életéből kiveszett a KÖNYV olvasás, egyszerűbb filmet nézni, tvzni....


ezt gyerkőccel hoyg csináljátok?estimese pl?


mesekönyvből olvastok nekik?vagy dvd?tv?


fura, felgyorsult világ ez a mai....

őszintén én nem olvasok neki, ritkán, de nem is köti le (2éves)illetve jobban szereti a teletubbiet, elmo, uki, hopla(youtube)ilyesmiket szokott nézni.


Illetve az is érdekel ha tv-zik akkor mennyit és mennyi idős???


enyémet most kezdi lekötni 1-1 ilyesmi mese, eddig max a zanéjüket hallgatta...ő 2 éves


2011. aug. 1. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, olvasok. A nagycsoportos lanyomnak minden este, de van, hogy napkozben is keri neha. A 1,5 ebesnel meg inkabb csak a kepekrol meselek, nem szo szerint a leirtakat.

Neha neznek TV-t is, vagyis a nagy (6 eves) miatt van bekapcsolava, de nem tudom eldugni addig a picit sem. Vszont korlatozva van, hogy mennnyit es mit neznek.

2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2 éves a kisfiam, és nemrég kezdtük a minden napi esti mesét, mert eddig ki akarta venni a könyvet a kezemből. Szóval kb 2 hónapja olvasok neki minden lefekvés előtt (délben, este)

Én nagyon fontosnak tartom a meseolvasást, mert nagyon jótékony hatással van a gyerekre, olvass ennek utána.

Kedvenc könyve most: Bogyó és Babóca évszakos könyv

Persze néz TV-t is, de nem sokat, pl Dóra a felfedező, Bogyó és Babóca, meg töltöttünk le neki régi meséket is Mazsola és Tádé, Kockásfülü nyúl

2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!