Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a napirendje 18 hónapos...

Mi a napirendje 18 hónapos kisgyermeketeknek? Eszik önállóan? Elalszik egyedül, illetve még szopizik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezném,mert én úgy érzem,visszafelé fejlődünk-egyre gyakrabban kéri a cicit, csak velem alszik el,nagyon hisztis lett (különösen az oltás után), és nagyon anyás.Nem akar egyedül enni, és szinte alig eszik-igaz most jönnek a rágófogai-még csak 10 foga van.11,300 kg, és kb. 86 cm.Ősszel megy bölcsődébe,tegnap voltak családlátogatáson,és nagyon dícsérték,milyen mosolygós,kedves kisfiú.A délutáni sétán meg egy fél órát visított a kocsiban,az egész utca rosszallóan fordult felém,mert nem akarta a szandálját felvenni.
2011. aug. 10. 11:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már én is kipróbáltam a sétát kocsi nélkül,és így jobb.viszont a hisztik egyre "vadabbak"...
2011. aug. 16. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!