Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hogyan csináljam?...

Szerintetek hogyan csináljam? (szobatisztaság)

Figyelt kérdés
A fiam 2 éves és kb 2 hónapja a bilibe pisil és kakál de csak akkor ha pucéron van (semmi erőltetés nélkül)és van is nagy öröm tapsol és ugrál,közben kiabálja hogy "ügyes vagyok" .Viszont ha kisgatyát adok rá mindíg bepisil,és ha pelus van rajta akkor sem szól ha pisi vagy kaka van.Tehát akkor most még nemérett rá?Folytassam tovább vagy tegyem vissza a pelust itthol is?
2011. aug. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha az idő nem engedi, hogy csupizzon és kell a gatya meg a nadrág, akkor add rá a pelust is. Ha érett lesz rá, akkor fog szólni akkor is ha pelus van rajta.
2011. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az már jó jel ha belepisil meg belekakil a bilibe. Szerintem kérdezgesd sűrűn hogy kell e pisilni kakilni. Lányomnál ez vált be, illetve hogy fél-háromnegyed óránként ráültettem a wcre. Így mikor sikerült belepisilni ő is látta a lényegét. Egy hónapja múlt két éves, és már nem pisil be és nem kakil be. szól ha wc-ni kell. éjszakára adok csak pelust, nappal már mindig bugyiban van. kb 1 hónapja kezdtük. kitartás menni fog!
2011. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nemfogom összezavarni ezzel hogy holvan pelus hol nincs? Van hogy ő hozza a pelust hogy tegyük fel van hogy tiltakozik ellene hogy rátegyem ezzel meg engem zavar össze!

2011. aug. 16. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, kisgatyában simán előfordult a baleset, de pucéran nem. Ez így ment kb. két hétig... Aztán napról napra kevesebb baleset. Pelust vissza ne add rá! Összezavarod, pedig már tudja mi a "dolga", hova kell pisilni, csak gatyóban ezt még hajlamos elfelejteni.
2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemmerek vele hosszabb útra elindulni pelus nélkül,elég sokat utazunk busszal is és tudom hogy úgyis bepisilne.
2011. aug. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!