Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fogkrémet használhatok...

Milyen fogkrémet használhatok 2 éves fiamnál amit nem baj ha lenyel?

Figyelt kérdés
Nem tud öblíteni
2011. aug. 18. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
bármiylen gyerekfogkrémet.
2011. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
bármilyen gyerekfogrém jó.pont annyi fluort tartalmaz amennyit nem baj ha lenyel,de megtaníthatod már kiköpni a vizet és öblíteni.2 évesen már megtudják csinálni simán.
2011. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a gyerekfogkremek valok erre, de... sokan pl. a fluort karosnak tartjak, es ha megnezed a tartalmat, mik vannak benne... hat...

Emiatt en eleinte gyogynövenyes boltban vettem nagyobb aranyban gyogynövenytartalmut. (Az elado, aki több termeszetgyogyaszati temaban jartas, elöadasairol is ismert, meg ö is nagy szemekkel nezett ram, mert nemigen fordultak meg hozza ezzel - de teljesen egyetertett.) Elsö fogkremkent elfogadta, de garantalom, ha elötte gyümölcsizü lett volna, nem fogadta volna el. Most a Lavera nevü cegtöl hasznalunk eper izesitesüt. Mindkettö fluormentes, mivel homeopatiat is szedünk alkalmankent.

2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Kimaradt, hogy a gyögynövenyek közül sokat nem javasolnak pl. varandossag alatt, 1 eves korig....stb, de az a sok minden, amit a fogkremek tartalmaznak, azok sem hiszem, hogy javasoltak...

Ja, es ha eddig nem mostatok fogat, se aggodj, nekem 5 eves koromig sem mostak, mert allitolag "regen nem volt szokas" (pedig 30 eve mar sok edesseget ettünk, söt!), de nem romlottak el a tejfogaink. Ez persze nem garancia, de ami mar megtörtent es nem valtoztathato, amiatt ne aggodj. A gyerekeimnel nem az elsö fogacskatol kezdtünk fogat mosni, mert a nagyobbik pl. elsö even egyaltalan semmi edesseget sem kapott, es most, 3 evesen is csak alkalmankent (karacsony, leallithatatlan nagymamak es hasonlok, ritkan boltban az eladotol). Kb. 2 eves koratol mosunk, mert utana mikulasra kezdödött a csokidömping a nagymamatol.

21:22

2011. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gabi fogkrém.Az 1 éves kórtól jó. De én mielőtt odaadom neki beledörgölöm a sörtébe. Így nem nyel annyi fogkrémet.
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Ez nagyon jó ötlet!Ki fogom próbálni!
2011. aug. 18. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mi baby elmexet használunk

szerintem az elmex nagyon jó fogkrém

2011. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először Nenedentet használtunk, a fiam 11 hónapos kora óta. 10 hónapos elmúlt, mikor kijött az első foga, rögtön nem kezdtem el fogkrémmel mosni neki, először a fogkefével ismertettem meg.

Nemrég fogyott el, Aquafresh fogkrémet vettünk. 0-6 éves korig van rajta, hogy használható, bár van benne fluorid, de én is úgy csinálom, mint már írta valaki, belekenem a sörték közé.

2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező teljesen igazad van! Itt mindenki csak kritizálni meg kioktatni tud, és nem a kérdésre válaszolni. Én is kaptam pár nem illő válaszokat a kérdéseimre. Mindegy!

A válaszom: mi az Elmexet használjuk. A doktornőnk mondta hogy ez nagyon jó. bár én egyet sem vettem :) hanem mintadarabokat kapok az egyik barátnőmtől, mer olyan helyen dolgozik. Azt ajánlani tudom. Nagyon jó!

2011. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
DM-est ami 6 éves kor alatt van
2011. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!