Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor szokott le tápszeres...

Mikor szokott le tápszeres babátok az éjszakai tejrol?

Figyelt kérdés
13 honapos a fiam, éjszaka még 2x! kap tápszert - ha ébredezik, vagy felébred, csak így alszik vissza. Probáltam teával, de sehova sem jutottunk. vacsi - tejpép vagy husis fozelék - fél 8 korul van, utána kb. éjfélig alszik, majd kéri a tejet, és 3-4 ora múlva újra, ált. 150-200 ml-t iszik. leszokhat rola magátol? nálatok hogy volt?
2009. ápr. 16. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 2-2.5 éves kora körül szokott le az éjszakázásról.Éjjel felébredtek,tejcit kértek,megitták(éjszaka szigorúan cumisüvegből!), aztán aludtak tovább...én is próbáltam mindent,semmi nem vált be..
2009. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én egy szerencsés anyuka vagyok,mert az én kisfiam már 9hetes kora óta átalussza az éjszakákat(akkor még anyatejes és tápis volt),azóta nem eszik-iszik éjjel,bár most volt egy pár nap,hogy megébredt többször is,de én a fogára gyanakszom,akkor is szinte csak álmában sírt megsimiztem és már aludt is:):)

7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na hát nekem szerencsém volt, mert soha nem kelt fel éjszaka enni. Sőt első perctől fogva végigaludta az éjjelt. De én soha nem ébresztettem fel enni, inni nappal, ha több órát aludt több órát, akkor is hagytam. Még a mai napig is így van, pedig már két éves. Majd most ha megy bölcsibe félek is hogy hogyan fogom felébreszteni reggel, de reméljük beáll szépen.

De visszatérve a kérdésedre. Szerintem várj két éves koráig, vagy mikor úgy látod hogy meg lehet ezt vele beszélni, hogy este szépen egyen és éjjel nincs étel. Vagy ha éjjel felkel próbáld meg neki mondani hogy nincs tej. Hátha. Bár ne erőltesd mert az megzavarhatja nagyon. Még várj kicsit, de próbálkozz finoman hátha. De szerintem azért magától is leszokik ha már nem lesz rá szüksége. Nem tudom. Figyeld nagyon meg a kicsit és rá fogsz jönni szépen lassan nálatok mi a megoldás. De erővel semmit se! Óvatosan, lassan próbálkozz csak! Addig is kitartást kívánok és majd írj ha sikerrel jártál!

2009. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat:) Egyelore még bírom, ha csak 2x, az még a jobbik eset (a hétvégén kétoránként ébredt éjszaka, és csak tejet kért...). Csak nem tudom, hogy megszokás-e nála, vagy tényleg szuksége van még rá...
2009. ápr. 16. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
én ebben szerencsés vagyok,a fiam most 14 hónapos,és kb 6 hónaposan már nem evett éjszaka.nappal többet adj neki,tartalmasabb ételt.
2009. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!