Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mérges lennél vagy nem zavarna...

Mérges lennél vagy nem zavarna, hogy ha a gyereketek főleg csoki félét vagy bonbont kapna szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan annyira szánalmas,hogy nem ehet annyi a csokit a gyerek amennyit akar.
2011. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tudom,hogy elkerülhetetlen,hogy kapjon csokit,de amikor minden 2.embertől azt kap a szülinapjára-az egy kicsit bosszantó szerintem.
2011. aug. 26. 12:11
 13/18 A kérdező kommentje:

12:9-es!


az sokkal szánalmasabb ha vannak olyan szülők akik így gondolkodnak mint te.

2011. aug. 26. 12:12
 14/18 anonim ***** válasza:
nem zavarna, az ajándéknak örülünk. akár tőlünk kap csokit, akár mástól, így is úgy is nekünk kell magtanítani rá, hogy ipari mennyiségű csokoládét nem ehet meg egyszerre.
2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12:09 sztem inkább gyerek, nem hiszem, hogy szülő. A csokitól kár eltiltani a gyereket, mert amint hozzájut, meg látja, hogy a többi gyerek eszi, mint tiltott gyümölcs, mindennél édesebb lesz a számára. Amit karácsonyra, húsvétra vagy vendégségbe érkezőktől kapunk csokit, elteszem a hűtőbe és időnkét egy-egy szeletet adok belőle a lányomnak ebéd után. Nem kell ezt ennél jobban bonyolítani.
2011. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

úgy érzem legtöbben félre értették a kérdést.

nem csak az a gond,hogy csokit kapott,hanem hogy ha engem elhívnak egy gyerek sz.napjára,akkor nem csokival köszöntöm fel azt a kisgyereket hanem valami értelmesebb/hasznosabb ajándékkal.!

2011. aug. 26. 13:54
 17/18 anonim ***** válasza:
hát ha nem vagy elégedett az ajándékkal, jövőre szólj előre, hogy ne csokit hozzanak, de ezen semmiképp ne méreld fel magad. hoztak ajándékot, lehet, hogy azt hitték, ennek fogtok örülni, vagy egyszerűen nem tellett többre. én sem csokit vittem ajándékba, mikor szülinapi zsúrba mentünk, de végül is nem az ajándék a lényeg, hanem a közös ünneplés. én ezen egy percig sem mérgelődnék, ha velünk ilyen történne, és a gyerekemnek is azt akarom tanítani, hogy az ajándékot megköszönjük és örülünk neki. végül is nem 2. világháborús bombát kaptatok.
2011. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon is örülök,ha csokit kap.Legalább akkor 1-2 napig nem nekem kell venni neki.Képes naponta befalni egy tábla étcsokit.
2011. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!