Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek átvigyem kisfiamat...

Szerintetek átvigyem kisfiamat az oviba ha 3 éves lesz, vagy csak jövő szeptemberbe kezdjük meg, és addig maradjon bölcsis?

Figyelt kérdés
Februárba tölti a 3-at. Akkortól vinném át az oviba. De ma beleültették a bogarat a fülembe, hogy ne vigyem át, mert a vegyes csoport nem jó a kicsiknek. Így nem tudom, tanácstalan lettem. Na meg még nem szobatiszta, egyáltalán nem érdekli a dolog. Februárig gondolom az lesz:-)
2011. aug. 26. 20:50
1 2
 11/14 ava87 ***** válasza:
Nyugodtan maradjon bölcsiben. Nálunk is hasonló volt a helyzet, most kezdi a fiam az ovit, pedig ősz végén már 4 éves lesz. De egyrészt nem akartam 3 éves kora előtt oviba adni, másrészt azt sem akartam, hogy év közben kerüljön át egy új helyre. Évvesztes lett volna így is, úgy is, én nem bánom, hogy a bölcsiben lett az, és nem oviban.
2011. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kisebbik lányom decemberi volt, maradt a bölcsiben.


Amúgy ha átvinnéd az oviba, akkor 3 év ovi után nem is mehetne iskolába, tehát valamelyik csoportot ismételnie kell. Inkább a bölcsi a tanév végéig és utána 3 év egyben (szerintem)

2011. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 8.50-es vagyok: igen, majdnem 4 lesz ovikezdéskor, de ebben nem látok problémát, úgyis évvesztes lenne, abszolút egyetértek az előttem szólóval. Azonkívül ma már az iskolát is később kezdik a gyerekek, majdnem 7 évesen. A másik fontos érv, hogy a szobatisztaságot nem kell lóhalálában erőltetni, lesz időtök bőven, nem kell a gyereket egrecíroztatni.
2011. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is így gondolom, ahogy ti, csak kíváncsi voltam a véleményekre. A héten beszélek is a bölcsi vezetővel.
2011. aug. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!