Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma szóltak az oviban, hogy...

Ma szóltak az oviban, hogy mivel várandós vagyok legyek kedves ebéd után hazavinni az 5éves kislányomat, ez máshol is szokás?

Figyelt kérdés
Holnap beszélni akarok velük,mert a férjem amúgy is az óvoda felé jön haza és mi úgy gondoltuk apa fogja hazahozni délután fél négy felé.
2011. szept. 2. 15:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most beszéltem az óvodavezetővel,azt mondta,hogy szó sincs arról,hogy ez kötelező lenne,mondjam nyugodtan holnap az óvónéniknek,hogy én milyen formában szeretném.


Én pedig úgy vettem észre,hogy nagyon egyértelműen mondták,hogy nem létezik más megoldás csak az ő általuk felkínált,kíváncsi vagyok mi lesz holnap.

2011. szept. 2. 16:34
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

na hát ez az amit én nem fogok elfogadni..A kislányom novemberben kezdi az ovit,decemberben érkezik a kistesó..Ők is gondolhatják hogy hiába vagy itthon,valamikor neked is pihenned kell és a dolgodat is meg kell csinálnod...

Ha már tisztességesen kifizeti az ember azt a nem kevés pénzt az óvodára,akkor már had legyen a gyerek addig ameddig a szülő akarja...Őket meg azért fizetik hogy vigyázzanak rájuk amíg ott vannak...

Én a helyedben nem hoznám haza.....


26hkm..2,5 éves kislány anyukája..

2011. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha holnap is cseszegetnek, a lehető legnyugodtabb hangnemben közöld velük, hogy te magával az óvodavezetővel beszéltél, és maradhat a gyerek. Meglátod, egy szavuk sem lesz. :)
2011. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha beszéltél az óvodavezetővel, akkor ezt kerek-perec mond meg az óvónéninek, hogy márpedig a felettese azt mondta, hogy ilyen nincs, és azért ne találjanak ki ilyeneket, hogy nekik könnyebb legyen. Ezért kapják a fizetésüket, hogy foglalkozzanak a gyerekkel, nem azért, hogy amennyit lehet, hazaküldjenek délben, hogy ők tudjanak trécselni, kevesebb dolguk legyen...
2011. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen így tervezem...de abban biztos vagyok,hogy húzzák majd a szájukat amiért ilyen szemtelen vagyok,hogy képes voltam beszélni az óvodavezetővel és képes vagyok elkövetni azt a galádságot,hogy alvást követően megy az apuka a kislányunkért.
2011. szept. 2. 18:16
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk vol ilyenről szó, mégpedig ezért: régen is így volt, akkor KELLETT hazahozni a nagyot (ezt mesélték), ha volt otthon pici, vagy nem dolgoztál, mert így ebéd után nem 5, hanem csak 2 csoport volt az oviban, és kevesebb alkalmazott kellett.

Ezt mesélték májusban az óvónők, mikor a városban szó volt létszámleépítésről.

De ha most ezt kérnék, biztos kiakadnék. A kicsi van, hogy 8ig alszik, 2 hónapos, előbb nem kelteném fel. Utána szopizik vagy egy órát, tehát 9 után tudunk elindulni, vagy később. És akkor mire hazaérek, mondjuk télen, levetkőzünk, és már menjek is vissza??? Na neeeee

2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Hahh,nekem azt mondták ugyanmár ne vigyem a gyerekemet oviba ha betölti a 3évet majd később mert ugyis itthon vagyok a picvel 3hónapos.....Mit megnem engednek maguknak????????????
2011. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok az akinek nyomatékosan mondták hogy hozzam haza a nagyot. Minden délben úgy mentünk a nagyért, hogy a kicsi üvöltött. Egyszerűen nem tudta megszokni, hogy reggel is ébresztem, délbe nem engedem aludni...Mindig mondtam, hogy nem jó ez így, én is hulla fáradt voltam, pláne télen. De valahányszor mondtam jó lenne ha aludna itt, azt mondták nem tudnak 30 főt elszállásolni délre.

De állj ki magadért, mert tanúsíthatom iszonyat nehéz lesz ha reggel viszed délbe hozod, és mondjuk még főznöd is kell. Én fogytam 8 kilot.

2011. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!