Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálhatnék? Milyen...

Mit csinálhatnék? Milyen szakember segíthetne?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, megőrülök! 13 hónapos lányom nem hajlandó mást enni a tápszeren kívül! Semmit. Próbáltam már mindent. Házi készítés, üveges, babakeksz, tejpépek, Sinlac, összes gyümölcs, zöldségek, eszik egy-két falatot és többet nem hajlandó. Már voltunk gasztroenterológusnál és gyerekpszichiáternél is. Szervi oka nincs. Csak 7600 gramm. Két foga van. Kétségbe vagyok esve és már nagyon szar anyának érzem magam. Mitől fog így fejlődni? Mit csináljak?
2011. szept. 2. 18:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

19 hós anyukája vagyok, most én is vettem már neki vitamint, hátha meghozza az étvágyát.

Tényleg és vérvételen voltatok? Nincs vashiánya? Nem azért étvágytalan ennyire? Ahogy az előző is írja, akár nagyon pépeset is kínálhatsz neki és akár cumisüvegből is, akár 5 hósoknak valót is, abban már van hús is. [link]

Általában szeretik a sütőtökös ételeket a picik, egy próbát megér. Gondolom már hozzászoktál, hogy egy csomó kaját ki kell dobni, mert nem eszi meg. Nálunk még a sárgarépás bébiételeket szerette. De ezeket a Kecskemétieket leginkább megette, bár sokszor csak felét, 3/4-ét, a többi ment a kukába, másnap már tutira nem.

[link]

Ha egész napra írod a 90ml-t, az borzasztó kevés! Valami kekszet sem szopogat, vagy bulátát szoktak itt írni. Én vettem Hipp babakekszet, de aztán már a háztartásit jobban szerette, most meg már az sem kell, nem egy nassolós típus, bár tőlünk sem látja. Tudom nem jó, de csokit? Valamire jó lenne, ha rákattanna és akkor tudnád mondani, ha eszik rendesen, akkor kaphat abból is. Én a tápszerre szoktam mondani, ha eszik az ételből, utána készítek neki és ilyenkor elfogadja a helyzetet.

Esetleg még a homeopátiás bogyókat kipróbálhatnátok, vannak gyerekorvosok is, akik ezzel is foglalkoznak, a neten is biztos találsz, vagy a legközelebbi patikában is szerintem tudnak ajánlani ilyen gyerekorvost. Sajnállak téged is, én is tiszta stressz szoktam lenni, hogy nem evett egész nap, csak a tápszert kéri. Bár nálunk talán az utolsó 4 foga is mocoroghat. Nálatok nem jön most a többi foga? Nem azért nem eszik még ráadásul annyit sem, mint eddig?

2011. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!