Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itatópohár: ha benne a szelep...

Itatópohár: ha benne a szelep nem bír inni, ha nincs kifolyik, másnál is?

Figyelt kérdés
Ha benne hagyom nem bírja kiszívni, mert komolyan még nekem is erőből kell, annyira nehezen jön, így még szép, hogy nem csöpög. Ha kiveszem, meg ugye kifolyik ha véletlenül feldől, elborul a játék hevében. Több ilyenünk is van, mert kaptunk, vettünk, de minddel ez a gondunk. Vagy csak mi vagyunk a bénák?
2011. szept. 5. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
nem bénák vagytok,hanem a kicsi még éretlen. miért erölteted ha nem megy?
2011. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nekünk már volt egypár itatós poharunk, és mindre az volt jellemző, hogy mi alig bírtunk belőle inni (igen, kipróbáltuk, mi ilyenek vagyunk), a gyerek meg pillanatok alatt betermelte az egészet.
2011. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2 éves...
2011. szept. 5. 16:16
 4/25 anonim ***** válasza:

2 évesen már nem kell itatópohár.

Otthon sima pohár, játszótérre stb pedig a szopókás üveg.

2011. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de lefekvés előtt kéri, de nem ez volt a kérdés..
2011. szept. 5. 16:21
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokféle itatópohár volt, de egyiknek sem volt gond a szelepével, nem tudom nálatok mi lehet a probléma. De valóban ne is agyalj tovább ezen. 2 évesen már pohárban adj neki inni, ha valahova mentek akkor pedig szopókás flakonba, ahogy már valaki írta előttem.
2011. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Inni kér lefekvés előtt? Ültesd fel, itasd meg pohárból, és utána lehet aludni.
2011. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

"Ültesd fel, itasd meg pohárból, és utána lehet aludni."


ja kivéve, ha félálomban van, a szemét sem nyitja ki és ha nem fogod, akkor simán eldől.

de nem lehet hagyni aludni, mert akkor fél óra múlva felébred és ordít...


de, mint azt már a kérdező is mondta, nem ez volt a kérdés...

2011. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, ha lefekvés előtt iszunk, akkor én is itatóban viszem be neki a vizet, nehogy leigya az ágyat és akkor kelljen teljes ágynemű húzást kezdeni meg átöltözést... nem is lenne alvás még vagy fél órán keresztül.

Szóval nekünk Tommee Tippee van, jó nagy, vagy 3 dl-es és nagyon könnyű belőle kiszívni a folyadékot, én is próbáltam.

Kisfiam 2 éves múlt 2 hónapja, már egy éve is van annak, hogy ezt vettük, de ilyenkor este ágyban még jó szolgálatot tesz:-)

Amúgy elég drága volt, közel 2ezer ft...

Remélem segítettem:-)

2011. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem Mamost vettél véletlen? Mert nekem azok csinálják mindig ezt...azóta vettem egy Aventest, (puha csőrűt és kemény csőrűt is) azzal semmi gondunk nincs, jön is belőle de nem is kell erőlködni hozzá.
2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!