Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itatópohár: ha benne a szelep...

Itatópohár: ha benne a szelep nem bír inni, ha nincs kifolyik, másnál is?

Figyelt kérdés
Ha benne hagyom nem bírja kiszívni, mert komolyan még nekem is erőből kell, annyira nehezen jön, így még szép, hogy nem csöpög. Ha kiveszem, meg ugye kifolyik ha véletlenül feldől, elborul a játék hevében. Több ilyenünk is van, mert kaptunk, vettünk, de minddel ez a gondunk. Vagy csak mi vagyunk a bénák?
2011. szept. 5. 16:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

nálunk ilyenek vannak.

[link]

[link]


mindkettő bevált, a nuk kicsit jobb. a nuby-nál kicsit b@szakodós az összerakás, mert a fogantyú ugyanaz a darab, ami magát a szilikon (vagy mi) részt is fogja és ha nem figyelsz, akkor rácsavarásnál a cumi rész nem kerül középre.

2011. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 krisztivan ***** válasza:
Ha a szelep (belül a kupakban)véletlenül elmozdul,nem esik ki,akkor nehéz szívni belőle.Lehet nektek is ilyen probláma áll fenn.
2011. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell a csőrös pohár??? Teljesen felesleges! Első pillanattól rendes pohárból kell itatni (már egy 4 hóst is lehet, 1-2 nap alatt megtanulja!!!
2011. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a legnagyobb tudott inni a csőrösből, a két kicsinek nem ment. Mondjuk nem is nagyon erőltettem. Ha félsz hogy leissza magát az ágyban, akkor otthon is adhatsz neki sportkupakos flakonból vizet, nem csak útközben. Hátha az jobban beválik.
2011. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van (avent), és mi ilyen esetekben sima szívószálat használunk (másfél éves).
2011. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ó, de imádom, amikor bele akarnak szòlni a nevelésbe.. Szerintem az ÉN gyermekemről van szó, és még mindig nem azt kérdeztem, hogy helyes e, hogy itatópoharat, stb-t használunk.. Egyébként tud és szokott pohárból inni, de mint írtam alvás előtt azt kér. Szóval puha csőrű volt, amit belinkeltél egyik kommentelő, de azt nem szereti.
2011. szept. 5. 23:03
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor most megis milyen valaszt varsz? ha te sem tudod megoldani, hat, mi sem fogjuk tudni... vagy kiprobalsz MAS tipusu itatopoharat, vagy raveszed, hogy megiscsak szivjon belole(sajat tapasztalatom szerint ez nem akadaly egy 2 evesnek...) nem adsz neki semmit sem inni, poharbol adsz neki vagy kiveszed a szelepet es a nyakaba omlik...remelem sikerult felvazolnom a KERDESEDRE a lehetosegeidet.
2011. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ott a pont!!!!!
2011. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Háááát, némelyik válaszoló mekkora egy bunkó tahó!!! Tisztelet a kivételnek.
2011. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
inni félálomban is tud pohárból is,max segíts neki. sztem túlságosan elkapattad,és azért nem "tud" inni belőle..
2011. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!