Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itatópohár: ha benne a szelep...

Itatópohár: ha benne a szelep nem bír inni, ha nincs kifolyik, másnál is?

Figyelt kérdés
Ha benne hagyom nem bírja kiszívni, mert komolyan még nekem is erőből kell, annyira nehezen jön, így még szép, hogy nem csöpög. Ha kiveszem, meg ugye kifolyik ha véletlenül feldől, elborul a játék hevében. Több ilyenünk is van, mert kaptunk, vettünk, de minddel ez a gondunk. Vagy csak mi vagyunk a bénák?
2011. szept. 5. 16:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Látom akik ilyen nagyon "okos" válaszokat adnak azok vannak lepontozva..pff, köszönöm, inkább olyan okosságokat nem kérek!
2011. szept. 6. 14:32
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudod mit: Akkor itasd csőrösből, suliba is mehet majd így, nem? aki meg a poharat javasolja, azt küldd el a francba, menjen má' ezekkel az elrugaszkodott ötleteivel...
2011. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szar lesz neki oviban,mert ott biza üvegpohár van.. de már bölcsiben is..
2011. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem tökéletes a nevelésem, mert én nem tartom magam tökéletes anyukának, és azzal nincs is baj, ha valaki pohárból iszik, igyon úgy, de nem ez volt még mindig a kérdés. Nem azért pontozom le, akit lepontoztam, hanem ezért a a csodás mentalitásért, amiért egyesek az észt osztják. Mert gondolom ők briliáns édesanyák, az ő gyermekük csodagyermek..
2011. szept. 6. 23:15
 25/25 anonim ***** válasza:

nem csodagyerek aki pohárból iszik. nem rosszból írtuk ezt,hanem mert a gyerekkel szúrsz ki ha nem tanulja meg. én spec szívószálasból adok nekik ha úton vagyunk,de ha nem akkor pohár


az itatópoharakkal pont az a baj,amit írtál: h ha kiesik a szelep,akkpor ömlik belőle,és ha mondjuk fekve akar inni,akkor veszélyes.


szóval: ha bántásnak veszed,ha nem: igyon pohárból,félálomban is megy neki hidd el,félálomban is ki tud botorkálni majd pisilni. több mindent tud egy gyerek mint amit mi szülők hiszünk :)

2011. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!