Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Helen Doron angolra jár...

Helen Doron angolra jár valaki gyerek? Mi a tapasztalat róla? Nem lesz e az iskolában hátrány, ha ő már egy alap tudással rendelkezik, nem fog e unatkozni ott?

Figyelt kérdés
Gondolkodom,hogy 3éves fiamat beíratom..
2011. szept. 19. 14:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20.13 nak nem tudom te mit képzelsz magadról,ki vagy te,hogy engem minősíts.A férjem mérnök,egyetemi diplomával,van nyelvvizsgája ,bár nekem nincs ,de alap fokon két nyelven eligazodok-tény nincs nyelvvizsgám,de nem is ez számít.Igaz nekem nincs diplomám de van egy érettségim és 4szakmám és több képzésem ezen kívül.Kétolyan szakmában dolgozom itthon vállalkozóként amit sokan irigyelnek és nem is hiába,de tény az azt nem látják,hogy amikor csak tudok dolgozom.ez persze meglátszik az életünkön ezért is tehetem meg a játszó házat és a hasonló dolgokat ,ezért vehetek minőségi ételeket ruhákat stb,de többen azt nem látják,hogy ezért hajnalokig dolgozok két kicsi mellett,rohanok az oviba,majd játszóterezünk ,és mikor alszanak gőz erővel dolgozok.Szóval inkább ne fírtassuk ezt a témát.a cigis dolog amit tökre félre értettél:Én sem és a férjem sem dohányzunk,nem iszunk,de ez is ugye magán ügy,de már ha ennyire bele túrkálunk,nem szégyellem elmondani ezeket,mert mi büszkék vagyunk,hogy önerőből ott tartunk ahol --és nem úgy mint mások,de mindenkinek szuverin joga mit tanul és mennyit dolgozik .A cigis dolgot azért hoztam fel,mert lsd irígység téme,amit említettem az oviból...olvasd vissza a leírásomat az anyukáról.."Nálunk az oviban felajánlották h bizonyos mennyiségű gyerek össze jön,5000 ftért 5hónapon keresztül,heti egyszer a gyerekeket elvinnék sóterápiára.Ott ki van alakítva egy somokozó gyerekeknek.Szerintem tök jó dolog és alkalmanként 250 ftra jönne ki.Ennyi pénzért már semmit nem adnak.Az anyuka aki nem mellesleg nem volt valami igényes szinten öltözve sem,emelt hangon jaj vigye akinek van pénze rá én egyedül nevelek két gyereket az albérletben férj nélkül nem tehetem meg. Hát igaz ,legyen igaza.Kiérek a gyerekkel az oviból,majd látom az utca végén az anyukát pöfékelni a bagófüstben a gyerek mellett....nah ,mondtam erről ennyit.A gyerekére nincs 250ft-ja alkalmanként,de ő 1-2 naponta majd 600ftot elfüstöl és gondolom a gyerek mellett is megteszi,károsítva annak egészségét. " de idéztem a leírásomból,kihangsúlyozván,hogy a az anyuka szíve joga eldönteni mit csinál,én inkább a gyereket játszó házba íratom mint sem elfüstölöm azt a pénzt,vagy eliszom és hasonló kategóriák...Nem érzem,hogy össze vissza zagyválnék,inkább olvasd vissza kétszer a leírásomat és megérted mit akarok írni,bár engem szapul a kedves hozzá szóló az iskolázottságom miatt,mégis ő nem bír egy szöveget értelmezni és felfogni és utána ő kritizál.Nah mindegy saját magát minősíti vele.Úgy gondolom ez a téma már rég eltért eredeti céljától,így megköszönöm a hozzá szólásokat,pláne az építő kritikákat!Mindig tanul az ember.Régen nagyon szerettem ezt az oldalt,mert nagyon sok jó dologban segítettek a szülők egymásnak,de az utóbbi időben elment másfelé a kommentek értelme és nagyon sajnálom ,hogy nem arról beszélünk ami kérdés.köszönöm az utolsó hozá szólónak akorrekt és pozitív válaszát,örülök,hogy vannak még normális emberek is azért:)

Minden esetre én befejeztem ezt a témát,nincs értelme más lelkében turkálni.Mindenki döntse el ki mit szeretne magával az életével a gyerekével és az ő életével,mert igaz majd a gyerek eldönti mi akar lenni,de odáig még el kell jutnia és a mi felelősségünk őt irányítani és koordinálni.Ki ki tegye úgy ahogy jónak látja.Én ennyi idősen is tanulok egy akadémián hétvégente,időm nincs csak a gyerekekre a munkámra és tanulásra,nincs időm plussz fejleszteni anyelket stb,mert hát ugye a kérdés erről szólt,de addig amíg a kedves 20.13as nem tudja kivel beszél ,sztem ne kritizáljuk más eszét,meg hozzá állását,meg hátrányos vagy elsőrednű helyzetét,mert nem látsz át a vonal másik végére.

2011. szept. 24. 15:32
 22/23 A kérdező kommentje:
bocsi..véletlenül elküldtem..nem javítgattam vissza,mindegy a témát lezártnak tekintem,kérlek titeket ne írjatok a válaszokat megkaptam:)
2011. szept. 24. 15:32
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
Ne izgulj ott semmire nem fogják megtanítani. Csak a pénzedet veszik el. Gagyi tanárok, egy nagy nulla az egész.Mi 1,5 évig jártunk oda.A csoportunkbólegyik gyerek sem tudott semmit. Mindent ismételnek. Ha Te otthon kínaiul kezdesz el beszélni a gyerkőc, az is fújja 1hét múlva.
2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!