Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdett az oviban...

Mikor kezdett az oviban barátkozni a gyereketek?

Figyelt kérdés
Az én 4 éves kisfiam inkább egyedül játszik, de jobban örülnék, ha lennének barátai.
2011. okt. 4. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11.20-as vagyok. Én most rákerestem a kerületünkben (Budapesten) lévő játszóházakra, tetszenek, csak ez végülis mennyiben más, mint az ovi? Hogy foglalkoznak ott a gyerekekkel, hogy ajánlható egy félénkebb kisgyereknek, mert segít oldódni? Bocsi, lehet, hogy hülye a kérdésem, csak sosem voltam még játszóházban és nem tudom, hogy van-e valami különlegesség, ami miatt ajánlható. És bocsi az offért.
2011. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
annyiban jó, hogy más gyerektársaságba is megy a gyermeked. Mert ahogy a kérdező is írta, az ő kisfia az oviban visszahúzódó, de otthon nem. Namármost, ha máshol sem visszahúzódó, akkor lehet, hogy csak az ovival van baja, de ha máshol is, akkor pedig jót tesz neki, hogy minél több gyermeketlát maga körül.előbb-utóbb nyitni fog.
2011. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
köszönöm. Mondjuk az én lányom otthonon kívül mindenhol visszahúzódó, nem úgy, mint a kérdező kisfia.
2011. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez alaptermészet is, ami nem baj. De ez változhat is idővel, ahogy nő. Mindenesetre minél többet van a saját korosztályával (akár szülőkkel, akár anélkül) annál oldottabb lesz.
2011. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!