Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen hány garnitúra felsőruhá...

Télen hány garnitúra felsőruházat (anorák, stb. ) kell egy két éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy anorákunk, az bőven elég volt arra, hogy a babakocsiban üldögéljen. Most szerzem be a téli ruhákat, nem tudom, hogy készüljek. Gondolom, egy váltás garnitúra tuti kell alapból, mert elesik, piszkos lesz, és nem szárad hamar..
2011. okt. 6. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy overáll, csak vegyél még egy télikabátot és egy pufibb nacit is.

Én lányom tavaly dec-ben volt 2 éves, minden nap jártunk le elég sokat, de nem igazán szerettem az overállt, csak ha szánkózni mentünk. Ha sétálni mentünk, akkor télikabát és vastag naci. Nem kellett az egészet kimosni, a kabát nem igazán lett koszos, ha elesett, elég volt csak a nacit mosni, abból meg volt neki több is.

Visszatérve az overállra, tényleg csak szánkózáshoz volt praktikus, mert pl ha már beugrottunk egy közértbe, jobb volt a télikabát. Ráadásul abban jobban is mozgott.

Egyébként a radiátor mellett minden hamar megszáradt nálunk.

2011. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly télen még pici volt a fiam.2 overállunk volt.Nem igazán szerette egyiket sem.Majd vettem neki vastagon bélelt kantáros nadrágot kettőt.Na azokat hordtuk egész télen.

Már most 29 hónapos és a bölcsibe két egybe overállt kérnek az udvarra télre.És még egyet fogok venni itthonra.De egyébként megint vastag bélelt kantáros nacikat és téli kabátot fogunk hordani.

2011. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk gyerekenként egy váltás síruhánk van - kantáros nadrág + kabát.

át nem ázott, talán csak egyszer-kétszer, ha sáros lett, ment azonnal a mosógépbe, reggelre száraz, ha a radiátro közelében akasztod fel.

ami jó sáros időben, egy "gumiruha" kantáros vízhatlan nadrág és esetleg kabát. ősztől tavaszig jó, télen ráhúzható a téli ruhára és megóv a kosztól vagy átázástól.

2011. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettetek!
2011. okt. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!