Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Valaki nagyon gyorsan...

S. O. S Valaki nagyon gyorsan segitsen teljessen kétségbe estem, ez mitől lehet a kis fiamnak?

Figyelt kérdés
Már nem elöszőr fordul elő, a kis fiam amikor kakil berepedt a kisfeneke, és vérzett. Egy kb. 1 hónapja volt. De most viszont mikor kakilt, csak ugy folyt a vér a fenekéből, megnéztem de most nincs megrepedve a feneke, ugyhogy ez belülről jött, szólt hogy fáj ahogy kakil. Mitől lehet? Nagyon megijedtem, és szegény nem érti hogy miért aggodom ennyire, ha valami rossz jellegü probléma lenne, akkor más tünete is lenne, ugye? Segitsetek!!!!!!!
2011. okt. 6. 18:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok!
2011. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Alinaaa ***** válasza:
Lehet ebből tényleg kórház lett?:(
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hát előszőr is szeretném megköszönni azoknak akik normális választ adtak, azoknak a bunkó embereknek akik a nagy okoskodó szöveget ideirogatták, hát neked se legyen kevesebb gondod az életben.

A kis fiam 5 éves, és köszöni jól van, másnap vittem az orvoshoz aki megnézte és mondta hogy belül repedt meg neki azért vérzett, azt mondta hogy ennyire nem kell kétségbeesni. Lelki probléma miatt lehet mert addig nem kakil amig oviba van, szóval 3-4-5 nap is eltelik mire sikerül neki.

2011. okt. 19. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!