Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Valaki nagyon gyorsan...

S. O. S Valaki nagyon gyorsan segitsen teljessen kétségbe estem, ez mitől lehet a kis fiamnak?

Figyelt kérdés
Már nem elöszőr fordul elő, a kis fiam amikor kakil berepedt a kisfeneke, és vérzett. Egy kb. 1 hónapja volt. De most viszont mikor kakilt, csak ugy folyt a vér a fenekéből, megnéztem de most nincs megrepedve a feneke, ugyhogy ez belülről jött, szólt hogy fáj ahogy kakil. Mitől lehet? Nagyon megijedtem, és szegény nem érti hogy miért aggodom ennyire, ha valami rossz jellegü probléma lenne, akkor más tünete is lenne, ugye? Segitsetek!!!!!!!
2011. okt. 6. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én egyszer éltem át hasonlót.De akkor hasmenése volt a fiamnak már egy ideje,és mivel magas volt a láza igy kúpot kapott,után kakilt és utána folyt kis a vér rendesen rá a pelusra,azt hittem ott ájulok el.azonnal orvost hívtam.Ő előbb engem nyugtatott meg,aztán elmagyarázta,hogy hasmenéskor ez jellegzetes tünet,mert elvékonyodik a bél fal,és a kúp megsértette,ha a hasmenés elmúlása után is vérzik vigyem be a dokihoz.nem vérzett többet.elsőként én is azt ajánlanám,hogy hívd vagy vidd el a dokihoz.mindenképp orvosi segítség kell.
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
írd meg mi lett veletek!!!Remélem nincs nagy gond...
2011. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Drukkolunk nektek! Remélem semmi komoly!!!!! Kérlek írd meg,hogy mit mondott a doki!
2011. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mizujs?
2011. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 besjudit ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz!
2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen fajta ember soha tőbbé nem jőn fel és nem fog válaszolni hogy titeket megnyugtason
2011. okt. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett,nagyon kíváncsi vagyok!
2011. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok.

De mondjuk ha el vitte az ügyeletre, még az is lehet, hogy egyből vitték a kórházba!!

Ne legyetek ilyen rossz indulatúak!!!

Én remélem, hogy nincs semmi komoly!!!

2011. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Alinaaa ***** válasza:

Most már én is csatlakozok, mert aztán nem találom meg.

Remélem azért még kapunk választ:)

2011. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is várom,hogy hogy van a kisfiad.

Remélem minden rendben.

2011. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!