Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni az éjszakai...

Mit lehet tenni az éjszakai bepisilés ellen?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz 4 éves, de néha még bepisil éjjel. Minden este lefekvés előtt pisiltetem, és van úgy, hogy éjjel felkel és kimegyünk pisilni. De van még, hogy bepisil néha 1-2szer havonta. Nem akarok már rá pelenkát adni, de a matracot sem szeretném havonta tisztítóba vinni. Próbáltam a vízhatlan műanyag terítőt a matracra, de nem akarok olyan nagyot tenni hogy az egész ágyon legyen. Ő sokat forgolódik, és most is oda sikerült pisilnie valahogyan a párnára :( Szerintem meg nem is túl jó ha az egész ágyon ilyen vízhatlan műanyag izé van, nem is szellőzik így a matrac.

Anyukák, ti hogyan oldottátok ezt meg?


2011. okt. 7. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
4 éves múlt a kisfiam, 2 éves kora óta nem használunk pelust, nagyon ritkán pisil be, de én akkor átsikálom a matracot, kiszellőztetem, és ennyi. Még a kiságyra volt műanyagos lepedőm, de pár nap után levettem, mert csak csúszkált rajta a lepedő, és nem tűnt jónak, hogy nem szellőzik a matrac, én sem szívesen aludnék egy műanyagzsákon.
2011. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én inkább egy vastag törölközőfélét tennék a lepedője alá, ha pisis lesz mehet a mosásba, a matrac talán megússza, vagy legalábbis nem lesz olyan vészes.
2011. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez a vastag törölköző vagy pléd jó ötlet, ezt fogom holnaptól alkalmazni, köszönöm :)
2011. okt. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!