Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dopegyt mellett (3x1)...

A dopegyt mellett (3x1) mindig, minden körülmények között jó-e a vérnyomásotok, vagy néha egy-egy kiugrás belefér (mondjuk stresszesebb napon 140/70? ) Vagy ezt már jelezni kell a dokinak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 17:37
 1/3 csill79 ***** válasza:

Szia.

Nekem azt mondta a dokim,hogy 1-1 kiugrás még belefér.

És különben is 140/90 felett van gáz,ha csak az egyik érték nagyobb akkor még nincs baj.Ha többszöri mérésnél magasabb mint 140/90 akkor hívd fel a dokit,de ne idegeskedj.

2010. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2*1 szedek, itthon mindig jó, dokinál védőnőnél mindig magas. Naponta mérem itthon és mindig viszem magammal ha méretni megyek. Elhiszik, hogy jó, magammal szúrnák ki ha mégis magas lenne.
2010. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 3x1-et szedtem. Nekem attól sem ment 140 alá. Az utolsó hónapban kórházban feküdtem, ott napi 5-ször mérték, de nem csináltak semmit. A kisfiam egészségesen született, 41 hét 6 napra.
2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!