Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felkeltsem? Buli lesz a...

Felkeltsem? Buli lesz a leendő ovinkban?

Figyelt kérdés
Az ovodában ahova majd iratni szeretném 2,5 éves lányomat,ma 3 tól töklámpás buli van. Fél egykor letettem aludni,és még alszik. Mikor fogunk igy odaérni,felkeltsem? Egyébként mostanában nem ritka hogy 4 órákat is alszik délután
2011. okt. 21. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem ébreszteném fel. És nem a napirend borulás miatt,attól tényleg nem kell félni. Én 1-2 szer ébresztettem meg "jóindulatú" utalásra, de meg is bántam. Olyan nyügős, hisztis lett utána , hogy ihaj. Tudják ők, mennyit kell aludni, jobban írva a szervezetük igényli! Lehet felkel egy fél-háromnegyed óra múlva, akkor még odaérhettek.
2011. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődtem meg. :) A nagy már 17 éves, a kicsi 3. Tehát nem igazán üti egymást a nagyért menés programja, 12 éves kora óta önállóan megy suliba és haza :)
2011. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

3-5-ig boven eleg a bulibol egy 2.5 evesnek. Nem lett volna "katasztrofa" a napotok.

Persze, eeeennnooooddaaaa, de nem a faragott tokert, ma, hanem majd oda fog jarni oviba, ezt erti.

2011. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát szivtelen dög voltam és benyitottam hozzá,amire is felébredt....bár szerintem amugy is felébredt volna,mert máskor csak egy halk benyitásra nem szokott megébredni.
2011. okt. 21. 15:35
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Na jo, akkor meg lesz a tok buli. Szenzacios hir.
2011. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Csajok. Az oviba 2!!!! óra lesz az alvás, ott sem fogják hagyni 4 órát aludni.
2011. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Fromoz,megvan a bajod,vagy régen volt karácsony?? Nem rosszból,de én akkor szoktam ilyen lenni:-)

Hát elmentünk,és kiderült hogy a tökbuli tegnap volt...:-( de azért megnéztük az ovit,meg játszottunk kicsit

. Egyébként igy van,az oviban sem fog majd 4-5 órákat aludni.

2011. okt. 21. 18:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ovis és az otthoni alvást ne hasonlítsuk össze. Otthon béke és nyugalom van, az oviban egymást fogják ébreszteni. Akkor otthon miért ne adhatnánk meg nekik a nyugodt alvást, ameddig a szervezetük kívánja? :)
2011. okt. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnalom Kerdezo, hogy lemaradtatok. Legkozelebb ird be a naploba a fontos esemenyeket.
2011. okt. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem a mi hibánk volt,át tették valami miatt hirtelen csütörtökre.
2011. okt. 22. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!