Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha a 3 éves kisfiamat...

Normális ha a 3 éves kisfiamat nem köri le a tv, mese?

Figyelt kérdés

nem kötik le a mesék, némelyik reklámot imádja ha meghallja szalad végig nézi.

de pl hiába rakok be neki mesét minimaxot stb... nem érdekli max 3 percet nézi szalad tovább játszani vagy minket hív játszani.

a Baby Einsteint szokta nézni de abból is max 10 percet.


nincs erőltetve a tv ne hogy azt higgyétek de fura hogy más ennyi idős gyerek ott ül a mese előtt egész nap.

Még csak kedvenc mese figurája sincs, szereti a Micimackót meg a tigrist, malackát de nem a rajzfilmhez köti Őket...


szerepjátékokat játszik, plüssökkel, bábokkal eljátszik stb..

ha könyvből mesélek csak a rövid meséket üli végig utána csak nézegeti a könyvet képeket kérdezi ez mi, az mi...


normális?


2011. okt. 21. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az en lanyom szeret meset nezni. MEgkerdeztem a doktornonket, aki szerint csak napi egy ora ajanlott (tobb nem) egy 3 eves gyereknek.

Az a jo, ha minel kevesebb tevet nez szerintem.

2011. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 fotucsok ***** válasza:

Az én kisfiam 2,5 éves, és bár nem szokott velem főzni, de rendre kipakol a konyhafiókból, és kávét,teát, finom süteményt készít. Még a robotgép hangját is utánozza, annyira koncentrál. Nekem tetszik, olyan édes. Ja és a játszóbölcsiben a kedvenc helye a kiskonyha volt.


Egyébként pedig a konyha nem lányos dolog. A legjobb és leghíresebb szakácsok pont, hogy férfiak.


Figyu, amiket ide leírsz aggódva, azok teljesen mindennapos dolgok másoknál is. Pont, hogy azok alapján, amit leírtál, egy érdeklődő, figyelmes, kis mindenlében kanál gyereked van, és ennek örülj. Az enyém is ilyen, és bár néha fárasztó, tudom, hogy később hasznára válik, hogy ilyen.

2011. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!