Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg a gyerkőc táppénzre...

Ha beteg a gyerkőc táppénzre mész vele, vagy esetleg a mama vigyázz rá, illetve babyszitter?

Figyelt kérdés
Nálunk én vagyok vele 1-2 nap, utána anyukám elviszi magukhoz. Ilyenkor ott is alszik, mert nem tudnánk hazahozni, és reggel újra visszavinni. Anya meg nem tud itt aludni. Így van hogy akár 1 hétig ott van. De jól érzi magát, minden este beszélünk telón, van hogy beszélni sem akar velem, nem ér rá:-)
2011. okt. 22. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ismét offolok, de te tévedsz. Amit te leírtál, azt írtam én is. És amit írtam, az az Mt. mai napon hatályos állapotát tükrözi, illetve zárójelben odaírtam, hogy kivéve, ha gyerek után megy vissza dolgozni, vagy megszűnik a munkaviszonya. Légyszives figyelmesebben olvasni.


Munkaügyes

2011. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ez akkor oké, ha még az említett válaszoló otthon van gyerkőccel (nem derül ki egyértelműen).


De egy a lényeg: mindenkinek és a gyerekeknek is betegségmentes időszakot!

2011. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Oké:)

Nem tévedek, hanem figyelmetlen voltam, bocs.


De te is, hiszen a 13.46-os azt írta, hogy a " felgyűlt szabit nem fizetik ki".

Szerintem ez egyértelmű, hogy gyedre utal, hiszen egyéb esetben nem így hívják.


Szintén munkaügyes

2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én itthon vagyok a kicsivel de ha dolgoznék csak a munkahelyemben bízhatnék. Férjem kőműves ha nem dolgozik fizut se kap (ismerem a jogszabályokat meg az éves szabikat csak az épìtőipar nem....). Anyukám 51 éves (én 29) anyós 54, aktív dolgozók, ők kilőve.
2011. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!