Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Náthás gyereket elküldesz...

Náthás gyereket elküldesz oviba? Dilemmában vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 éves kisfiam nemrég kezdte az ovit, pár nap után beteg is lett, több, mint 1 hét kimaradt. Az orvos szerint már nem fertőz, viszont nem tudom, vigyem-e oviba hétfőn, ugyanis még náthás. Ügyesen fújja, törli az orrát, de mégis úgy érzem, neki és az óvónéniknek is jobb, ha marad itthon még pár napot. A gyerek viszont már durván unja az itthonlétet...

Szóval kezdő vagyok még óvodai témákban, kellene a tanácsotok, ilyenkor Ti mit szoktatok tenni?

köszi, ha írtok!


2011. okt. 22. 14:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló! Nálunk lázzal indult a dolog, szóval az első betegség-tünetnél maradt is otthon a gyerek. A vírusoknál az a "poén", hogy akkor is fertőz már, amikor még betegség tüneteket nem okoz.

Örülök, hogy a Te gyereked ilyen vasember, de hidd el, ez nem csak szülői hozzáállás kérdése...

Az én fiam 3 év alatt egyszer sem kapott még antibiotikumot, évi két betegséggel megúsztunk mindent. Most új közösségbe került, benyeltük egyből. És úgy tudom, a legtöbb gyereknél így van az ovi elején.


Mindenkinek jó egészséget! Még egyszer köszi!

2011. okt. 23. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!