Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 hónapos, Volt cumi, nincs...

23 hónapos, Volt cumi, nincs cumi?

Figyelt kérdés

Képzeljétek, egyszer úgy döntött kidobálja a cumikat a kukába..tudja mi a kuka, mindig ő dobja ki a pelust, meg ha nem kér már többet enni akkor is mondja hogy dobjuk ki...

6db cumit dobált ki, én akkor mondtam neki hogy úgy dobálja ki hogy akkor nincs többet,elviszi a kukásautó...na hát kidobálta...ennek 3 napja....eddig pokol volt minden elalvás...1 este 2,5 óra, második nap 2 óra délben és este 1,5 óra,tegnap este olyan álmos volt hoyg elaludt egyből, ma 20 perc volt.

Remélem lassan elfelejti, majd megszakadt a szívem első 2 nap, úgy sajnáltam, nincs vígasztárgya ez volt neki csak a sok cumi...de most már hülyét nem csinálok magamból nem kapja vissza (persze kikukáztam és le vannak fertőtlenítve)most a FP tanulókutya a nagy haverja lett elalvások előtt.


Nálatok hogy alakult?Sokáig sírt elalvás előtt?Eddig gond nélkül ment az alvás mindig, cumi és kész egyedül a saját ágyában...az elmúlt pár nap katasztrófális volt :(( teljesek kikészített


meséljetek, bíztassatok légyszi


2011. okt. 26. 13:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
most mar tul vagyok rajta de szetbogtem a fejem..nem hiszem el hogy ezt meg mindig a cumi miatt csinalja....sztetek lehet hogy 7 het utan jon ki rajta hogy tesoja szuletett?? vagy a foga??? 4 db hatra van meg....nem sokaig birom
2011. okt. 27. 07:45
 12/16 A kérdező kommentje:
raadasul a cumit nem is emlegeti de tudom ha odaadnam 1perc alatt elaludna :(( sot a hugicajet beprobalta de oklendezik tole es visszaadja neki...
2011. okt. 27. 07:49
 13/16 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló vagyok.Nem vagy könnyű helyzetben,az biztos.Esetleg nem tudnál venni neki valami kis apróságot,és azt mondanád ez azért van,hogy őt megnyugtassa?Ami még jobb lenne,ha együtt mennétek el,és ő választhatna magának valamit.Őszintén,minden elismerésem a Tiéd,én már vissza adtam volna.
2011. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Nagyon nehéz, de ne hagyd most már abba!
2011. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztatás,csütörtökön láttunk 2 kukásautót is, és annyira tetszett neki hogy mondtam, most viszi el a cumikat amiket kidobott, az egyik ilyen markolós autó volt, na azóta ha megkérdezzük, hogy vitte el a kukásautó a cumikat, mutatja a kezével a nagy markolót :D nagyon édes, tegnap meg ma már szuperül ment az elalvás 10 perc sincs, bár isztiket kiveri még de már csak valami plüssállatért és már nem is mászkál ki, sőtt direkt ledobja a FP kutyát és sír hoyg szedjük fel, ezért sem mászik már ki az ágyból :)) Éjjel ma már végigaludta, nem ébredt meg sak reggel, eddig minden éjjel felkelt, és sírt :(( nagyon nehéz volt, de azt hiszem a nehezén túlvagyunk, vele sírtunk, a szívem szakadt meg, de kerek 1 hete történt a dolog és most már szuper ..azt hiszem a fogait is növeszti, 4 db hátra van még, nem lehet könnyű neki, de büszke vagyok rá, most már cumi tényleg nincs és nem is lesz :)
2011. okt. 30. 19:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök a sikereteknek!
2011. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!