Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szigorú vagy rossz anya!?...

Szigorú vagy rossz anya!? Egyszer egyszer rácsap a kezére, vagy rácsap a seggére! Miért? Mert csapkod másokat, vagy beveszi a kavicsot a szájába! De mosz ugy bünteti hogy meg huzza a haját! 16 hónapos

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabad megütni, főleg egy ilyen picurkát. Gondold végig, büntetés akkor jár, ha tudja a szabályt és akarattal de ok nélkül megszegi. Na most egy 16 hónapos nem tudja a szabályt, pusztán kíváncsi. Azonkívül az erőszaknál sokkal jobb módszerek vannak a gyereknevelésre. Nem a középkorban élünk. Én nem szoktam megütni azt, akit szeretek.
2011. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
az én régi ismerősöm a most 2 éves fiát most kapaszkodjatok!!!! újszülött kora óta úgy fegyelmezi, hogy bezárja a szobájába, meghúzza a haját, mindenért a kezére csap, nem keveset, és nem kicsit üt. Mikor egyszer elmeséltem neki, hogy harap a fiam, ekkor volt kb. 14-15 hónapos, közölte, hogy vissza kell harapni, de csak óvatosan, mert ha a védőnő, vagy a doki észreveszi, akkor azért bűntetnek! Na erre varrjatok gombot...utána meg közölte velem, h rossz anya vagyok, mert nem dádázom el a fiamat, hanem inkább bekötöttem a szekrény ajtót....úgy szoktatta le a pelenkázás közbeni forgolódásról, hogy erősen visszavágta a hátára a gyereket, nem egyszer persze..szóval hogy a kérdésedre válaszoljak, IGEN, ROSSZ ANYA!
2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

"vissza kell harapni, de csak óvatosan, mert ha a védőnő, vagy a doki észreveszi, akkor azért bűntetnek!"


És vajon miért büntetnek?! Ez nem jutott el abba az apró agyába?

2011. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem harapod meg a gyerekedet erősebben, mert a védőnő megbüntet?! Én egyáltalán nem harapom meg a gyerekemet, tudod miért? Mert szeretem.
2011. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

32 eves vagyok

2.5 eves kisfiam egyedul nevelem, es felidos terhes vagyok a masodik babaval

eleg akaratos kisfiam van

SOSE utottem meg, es SOSE ordibáltam vele


engem egesz eletemben vert apam is, anyam is (igazabol feszultseglevezetonek, es nem segitett, hogy anyam utana mindig bocsanatot kert, es mondta mennyire szeret, mert miutan harom vallfat szettornek peldaul az emberen ugy, hogy két ovvel van lekotozve (az egyik szetment, azert kulon kaptam utana), az ember lanyaban megtorik valami..


eleg nagy tapasztalatom van a veréssel kapcsolatban, azt hiszem elmondhatom


Én azt mondtam sose fogom megutni a gyerkocom.

2011. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ra lehet csapni a gyerek kezere sot orditani lehet etto nem lesz meg vilag vege de a baratnod sajat magaval szur ki. A gyerkek nem hulyek es ha egy anya utessel reagal valamire akkor a gyereknek hogyan lehetne megmagyarazni, hogy ne usson amikor merges vagy haragszik, ha anya is ezt teszi. Ordogi kor de sajnos a szulo a pelda es az aranyszabaly hogy csak olyat varj el a gyerekeidtol amire te magad is kepes vagy. Ha a baratnos racsap a geyrekre mert merges akor a gyerek is csapkodni fog ha merges. Ez ilyen egyszeru.
2011. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolso valaszado vagyok. Ma 14:18-as: Te jo Eg!!! En ebbe nem akarok beleszolni de en lehet elmondanam a vedononek amit ide leirtal. Ez nagyon durva. :( Szerencstelen gyerek. :( Tenleg nem akarlak bajba keverni de nem kene szolni valakinek? Vagy csak en tulzom el???
2011. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

14:38 nem megy a szövegértés?

nem én harapom a gyerekemet, soha nem is tettem, soha nem is tenném, hanem egy ismerősöm. jesszus...ne csal láss, nézz!

2011. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom jár erre pár verekedős anya, mivel a "ne bántsd a gyereket" válaszok le lettek pontozva. Nos, akkor ütni vágni kell a gyereket? S itt most nem a kézre csapásról van szó. Szerintem sík ostoba az, aki meghúzza gyerek haját, vagy visszacsapja a pelenkázóra őt. Hangsúlyozom nem arról van szó, hogy kézre csapott valaki egyszer. Utálom, ha valaki üt-ver feleslegesen, többször is. Egy tehetetlen senkiházi csinál ilyet, akinek nincs se tekintélye, se esze, hogy képes legyen egy gyereket értelmesen felnevelni.

Verekedős anyukák, tessék pontozni. Az is titeket minősít.

2011. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12/19-es, nem kellene jelentened ezt az "anyát" a védőnőnek, vagy a gyevinek? Ez iszonyatos... Tudom, hogy nem a témába vág, én sem emiatt kerestem fel ezt a topikot, de elborzadtam,amiket írtál... Szegény picurka...mit gondolhat ez az "anyjáról"? és apa hagyja ezt? és....jaj...inkább ne is olvastam volna...
2011. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!