Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok a gyerek előtt...

Szoktatok a gyerek előtt átöltözni, meztelenül lenni (fürdés)?

Figyelt kérdés

Ha nem miért?

Ha igen,mekkora az a kor,mikor már nem mutatkoztok előtte így?



2011. nov. 2. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Az én szüleim soha nem csináltak ebből ügyet, az apám sem. Nem is volt abnormális szexuális fejlődésem emiatt, nem nagyon izgatott h megnézhessem a kisfiúknak az oviban (mondta anyu h amúgy téma volt a szülőin), mert tudtam miről van szó és nem volt különösen nagy szám.


Egyszer a nagyanyám kiakadt, ott volt, mikor apám fürdött, én kb. tini voltam. Apám bement a nappaliba, egy törölközőben, aztán gyorsan felöltözött. Apám csak azzal a válasszal kommentálta, hogy nem kell úgy kiakadni, a fiad vagyok, láttál már! :-) Mi meg csak vihogtunk anyámmal.


Most két éves a kislányom, nem látok semmi különöset abban, ha lát, abban sem, ha apját látja. Viszont azért direktben nem mesztelenkedünk, csak abszolút célirányosan (öltözködés, fürdés) és általában nincs épp ott.

2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha már egész kis korban hozzászokik egy gyerek, hogy a lányoknak puncijuk van, a fiúknak meg fütyijük, akkor mire óvodába megy, már nem fogja érdekelni, ha látja ellenkező nemű társának punciját, vagy fütyijét. Tehát ebből a szempontból, jó ha látja szüleit meztelenül, de az még jobb, ha kis korkülönbséggel született ellenkező nemű testvérét. Persze nem direkt, csak nem kell bujkálni öltözésnél, vagy fürdésnél.
2011. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
91%

Szia!

Remélem nembaj hogy írok.Nálunk apukám és anyukám egész kicsi koromtól meztelenül járkáltak a lakásban.Mai napig simán bemegyek apukámhoz ha fürdik.Szerintem ez jó, mert így nincs okuk a gyerekeknek kilesni apát meg anyát. 15/L

2011. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 30. 17:42
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval!
2011. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A 40 éves férjemhez a majdnem 70 éves anyja bemegy mikor fürdik.Szerintem ez normál én nem leszek kiváncsi rá hogy a fiamnak mekkora meg milyenje van ha felnőtt lesz.Persze ö is ugy nöt fel hogy meztelenkedtek.EXTRA GÁZ Szerencsére belátta hogy ez nem ok. és most már kiküldi az anyját.:D
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
73%
Nem tudom,hogy ez sok családnál miért ilyen nagy probléma. Van olyan ismerősöm,akit még a lánya életében nem látott meztelenül,mert "az milyen gusztustalan és helytelen". Nem tudom, nekem még mai napig sincs bajom az ilyesmivel. Ha valakinek nem tetszik valami,akkor azt meg beszéljétek meg,elvégre azért vagytok összetartó család.. :) 14/L
2014. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, a fürajtónkat nem lehet bezárni. A szüleim és nagymamám mindig bejöttek, míg én fürödtem (hajat/fogat mosni stb). Anyámhoz és nagymamámhoz én is bementem ha kellet (a WC-nk is ott van). De mikor apám fürdött csak akkor mentem be hozzá, ha nagyon szükséges volt (az ujjaimon megtudnám számolni ezeket az alkalmakat). Apám visznt kb egy éve elég laza előttem. Míg fürdök, bejön átöltözni (levetkőzik,kezet s arcot mos, felveszi a bluzát, felhúzza a zoknijait, majd végre a nadrágját is) s még csak nem is próbál elfordulni. Ez még úgy ok is lenne (17 éves vagyok, néztem már p0rnót, m@szturbáltam, a velem egykorúak közül már vannak akik szexeltek is, stb. már rég ,,tudom mi merre hány méter''), ha nem az apán f***szát látnám b***szki! Esténként/reggelenként vannak erotikus ,,agymenéseim'' pasijelöltekkel/osztálytársakkal/film szereplőkkel, de mégis hogy a francba gondoljak egy jó kis éjszakára, ha az apám f***rkáról ugrik be egy kép?!??
2018. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!