Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig voltatok/vagytok...

Mennyi ideig voltatok/vagytok otthon gyesen s hogy bírjátok/bírtátok az otthonlétet?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok/vagytok otthon gyesen s hogy bírjátok/bírtátok az otthonlétet?
2011. nov. 3. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én a 31. héttől vagyok itthon, 21 hónapos a fiam és két hónap múlva jön a kislányom is:)

Nem hiányzik a munka különösebben, bár igaz, ami igaz, nem vagyok elzárva itthon sem. A férjem vállalkozó, én is szoktam járni a könyvelőjéhez, a jogtanácsosához, most lettem az egyik újonnan alapított cége adminisztrátora és itthonról is szoktam dolgozni. A napi X óra folyamatos munka nem hiányzik, de ilyenformában örülök neki, hogy van, mivel lefoglaljam magam. Így mindenre jut idő, és nem az van, hogy a 8-9 órai munkából hullafáradtan beesek az ajtón, utána takareítok, főzök-mosok, gyerekkel vagyok, stb., hanem mindenre szépen jut idő, mert én osztom be a napomat. Anyósom sokat vigyáz a kicsire, ha hivatalos ügyeket intézek és sorba kell álljak (egyébként viszem magammal a fiamat). Ráadásul építkezünk is, azt is én intézem, mert a férjem nem ér rá. Konferencián is voltam már vele.

Ami most hiányzik, azok a régi vonásaim. MOst például zavar, hogy akkora vagyok, mint egy bálna, szeretném már kicsit nőnek is érezni magam, nem csupán tenyészkocának. Elképzelhető, hogy lesz még 3. baba is, de csak 4-5 év múlva, most nőnek szeretném magam érezni egy picit.

2011. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek a gyerkőcökhöz,főleg aki az 5.babát várja.

Én már 14,5 éve itthon vagyok,de már nagyon nehezen bírom.

Ha a kicsi elmegy oviba 1 év múlva,szerintem 4 órába elmegyek dolgozni.


2 lány és 2 fiú anyukája

2011. nov. 3. 16:02
 13/13 anonim ***** válasza:
6. éve vagyok itthon. A lányom 5 éves, a fiam pedig 3. Voltak/vannak időszakok, mikor úgy érzem, hogy ennyi, elég volt, most azonnal vissza akarok menni dolgozni. Ilyenkor tudom, hogy egy kis kikapcsolódásra van csak szükségem, hogy feltöltődhessek :) Aztán többségében pedig inkább sóhajtozom, ha arra gondolok, hogy nem sokára nekem is vissza kell ugranom a mókuskerékbe és alig jut majd időm a gyermekeimre :( Összességében én nagyon élvezem, hogy itthon lehetek velük. :)
2013. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!