Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam egyedul...

Hogy szoktassam egyedul alváshoz, ha lemászik az ágyrol?

Figyelt kérdés
14 honapos a fiam, 2 honapja alszik a széthúzhatos, nagy ágyon. A kiságyat nem szerette, a mi ágyunkat nagyon, ezért inkább nagy ágyra váltottunk. viszont mellette kell maradnom, amíg valamennyire elalszik, legalább elszundít, mert kulonben elindul, lemászik és kijon utánam. Kicsi még ahhoz, hogy maga ott maradjon és elaludjon?
2009. máj. 8. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért altatom járókában, mert a kiságy kicsi, heverőről meg lemászna. 4 hós kora óta járókában alszik, de már 2 éves és ideje lenne heverőre rakni. De én is attól félek, hogy majd mindig utánam jön.
2009. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagy ágyon való alvást miattatok szerette, a közelségetek jó neki. Ha azt szeretnéd, hogy egyedül aludjon el, (ami neki is jó volna)az életkora miatt újra rácsos ágyban kellene aludnia. Az elaltatós rituálé pedig ne álljon abból, hogy mindig visszarángathat téged. Nehéz lesz visszaállni. Ha igy maradtok, akkor viszont még hónapokig őrizheted, nehogy lemásszon. Ne te legyél az alvómacija.
2009. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fogod tudni vissza rakni a rácsos ágyba.Tapasztalat! VAN EGY DRASZTIKUS MEGOLDÁS! De sok turelmet igényel.Leteszed az ágyba és kimész a szobából.Ha lemászik vissza mész és megint letszed,és megint behajtod az ajtót és kimész a szobából.Persze kozben mondod neki hogy csucsukál a baba,anya csak a konyhába megy ...Ezt addig csinálod amíg el nem fárad! Tudom hulyén hangzik de nekunk bevált! Igaz hogy egy teljes hétig szenvedteunk minden este ugyanabban az órában de bevállt!Ja az én lányom is nagy ágyon alszik...
2009. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az off-ért, de nem esik le??? Az én kisfiam is 13 hónapos, de félálomban vándorol mindenfelé. Nem is ébred föl, csak álmában forgolódik, mászik. Borzasztóan féltem hogy a mi ágyunkról leesik, ezért mostmár a járókában alszunk.
2009. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a tippeket:) azért váltottunk a nagy ágyra, mert a kiságyban amint fordult, beverte magát vagy beakadt a keze, erre mindig felébredt. szerintem nálunk is azért aludt jobban. olyat vettunk, ami széthúzhatos, így elég alacsony, ha mégis baj lenne, ill. ha muszáj,mellette tudok maradni (pl.mikor beteg volt). van helye forogni, még a széléig sose jutott el. ha felébred, akkor pedig felul, és megvár, de nappal gyakran le is száll is kijon szolni, hogy már fent van:)Sokkal nyugodtabban alszik, mint a kiságyban, csak az elalvás maceráns.
2009. máj. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!