Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szobatisztaság!

Figyelt kérdés
Kislányom 19 hónaposan levette a pelusát nem erőltettem 3 hét múlva mindig szólt!De most újra bepisil két hete,23 hónapos!Már azon lennék visszaadom a pelust de azt meg nem nagyon engedi!Hogyan ártok kevésbé ha ráadom a pelust erőszakkal vagy nem adok pelust de bepisil és azt éli meg traumaként!(mert sajnos nagyon megviseli ha bepisil pedig nem szidom meg)De ha pelust adok rá ordít hogy szólni fog!
2011. nov. 13. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én nem adnék rá. Enyém ugyan pont 2,5 évesen lett szobatiszta, de nem a saját döntéséből, kicsit rásegítettem. :) 3 meleg nyári nap nem kapott pelenkát, és a 4. napra sikerült elérni, hogy maga kérje a bilit.


Nem baj, ha bepisil.. nem fogja traumaként megélni, viszont érezni fogja, hogy valami nem ok, és újra szólni fog, ha kell neki. Nem szoktatnám vissza a pelenkára.

2011. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se add rá újra, 4 hónap már sok idő.

Mondd neki, hogy nem baj, legközelebb majd a bilibe sikerül.

Ha érzi Rajtad, hogy Te nyugodt vagy a "baleset alkalmával", akkor magára sem fog haragudni.

Fűtésnél szerencsére már gyorsan száradnak a ruhák...

2011. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor még kitartok remélem tényleg vissza áll a rend!
2011. nov. 13. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá,hogy lehet kapni leszoktató bugyit pl vaterán.Ez olyan,hogy egy becsurranást megtart,de nem pelus
2011. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne add rá. Mindig következetesnek kell lenni mert nem érti a gyerek mit vársz el tőle. Egyszer ráadod, másszor nem. Nem érti hogy mit szeretnél.
2011. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!