Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lanyom 2.5 eves. Mostanaban...

Lanyom 2.5 eves. Mostanaban eszrevettem hogy sokat nyul a suniahoz. Hasonlo koru lanyok anyukai nallatok volt/van ilyen? Mit tesztek? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
1-2 het vettem eszre hogy sokat piszkalja a sunijat.Eloszor azt hittem biztos elcsuszott a bugyija es azt igazgatja!De amikor tobbedjere lattam feltuno volt mar.Aztan nemreg ugy aludt el hogy az egyik alvos dolga a laba kozott volt.Most mar elalvaskor mindig megprobalja odatenni vagy ugy ringatja a csipojet vagy a kezet teszi oda stb.Tudom hogy most kezdi el "felfedezni"magat de nem tudom kezelni a helyzetet!!1Azt tudom nem szabad raformedni mert a kesobbikeben gondjai lehetnek belole.De nincs kitol tanacsot kernem es nagyon tehetetlen vagyok es bevalom idegesit!Mert meg csak 2.5 eves es lehey hulyen hangzik de morbidnak gondolom.Tudom nem szandekosan csinalja de tenleg nem tudom kezelni ezt a helyzetet!Szokatam mondani ne tesze oda az allatkajat mert megnyomja a hasat es faj neki stb.De csak probalkozik.Hogy szoktassam le rola?Vagy barmi tanacs!Csak rossz belegondolni hogy az en kislanyom a szeme lattara fogdossa magat!Nekem ez hirtelen sok!Remelem megertitek!Varom a tanacsokat!
2011. nov. 15. 00:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én komolyan köszönöm:)
2011. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves Hosszan Író! Én írtam, hogy köszönöm! És komolyan is gondoltam! Én vagyok a babakocsis anyuka:o) Nagyon jó volt így hosszan, alaposan, összeszedve olvasni a témáról. Eddig is tudtam, hogy természetes, de azért nehezen kezeltem lelkileg. Sokat segített az írásod!

Ne haragudj, ha félreérthető voltam a köszönettel! Tényleg KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!

2011. nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Most is jelezném itt: nem félreérthető volt a "köszönöm", hanem mivel már több alaptalan támadás ért engem a fórumon az irígyeimtől, én vagyok olykor bizonytalan, ki ironizál egy dicséret kifejezésével, és ki nem.

Nagyon szépen köszönöm az őszinte hálát neked -és látom, közben másvalaki is megköszönte-, köszönöm nektek a bíztató szavakat, ezek szerint van értelme segítséget nyújtanom a fórumon, megnyugodtam. :) (Ha csak néhány emberen segítenek soraim, már akkor is megérte. :) )


Bár hozzáteszem: én se vagyok mindentudó, se mindent tapasztalt az ovisokról (sőt, a bölcsisekről ráadásul kevés gyakorlatom van), szóval olykor én is tanulok újat másoktól, tőletek. :)

2011. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!