Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak vele? Meddig...

Mit csináljak vele? Meddig fog még neki ilyen rossz lenni?

Figyelt kérdés
Kisfiammal elkezdtük az ovit hétfőn és tegnap este már lázas volt ma nem mentünk oviba dokinál voltunk mert fáj a torka és sűrű nyák folyik az orrából aktil duót írt ki neki és du észrevettem hogy nem bírja felköhögni és a gyógyszerész acc adott rá de nagyon fáj neki ha köhög mit csináljak még vele hogy ne fájjon neki.
2011. nov. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mézes tea? Az 'megsimogatja' a torkát. Hátha nem fog fájna neki annyira.

Jobbulást!

2011. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobbulást a kisfiadnak! Az én 1 évesemnek is hasonló baja van, magas láz (39.3) és minden köhögés után sírás. Annyira sajnálom szegényt. Tegnap óta beteg én nagyon remélem, hogy holnapra hatni fog valamennyire a gyógyszer és nem lesznek fájdalmai!

Ha nagyon nyűgös és nincs láza én akkor is szoktam fájdalom csillapítót adni (mármint ha beteg)

2011. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Nálunk a lándzsás útifű szirup segít ilyenkor, a dr. Theiss féle. És muszáj sokat inni, pl teát, gyümölcslevet, mert a sok folyadék elősegíti a gyógyulást.

A hátát bekenheted Baby/Kinder Luuf balzsammal, attól függ hány éves. Ez jó a köhögésre.

Mennyi idős?

Az én nagyobb gyerekem 3.5 éves, és neki a doki még nem ajánlotta az ACC-t.

2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Az én kisfiam 3 éves és 3 hónapos köhög egyfolytában és nem mulik semmire !!!

SEMMIRE!!!

enyém is 3 hónapja ovis!!

Már kikészülünk tőle hogy csak beteg beteg!!

Acc-t mondta a dokinő ,hát alig használ!!

Éjjel fuu arról inkább nem is beszélek!

Nem alszunk semmit mert minden mozzanatára ugrunk nehogy megfulladjon!!

2011. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!