Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most milyen betegség?...

Ez most milyen betegség? Meddig tart még?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom szombaton hányt egész nap. Aztán másnaptól már nem, de elég rossz az étvágya, nappal többször is le kellett fektetni. De csütörtökön már vittem oviba, mert már nagyon nem akart itthon ellenni. De délután mondták az óvónők, hogy nem játszott a többi gyerekkel, csak gubbasztott, nem evett, szerintük inkább ne vigyem még. Aztán tegnap éjjel hasmenése lett. De csak kétszer (igaz, akkor ágyneműcsere lett, pedig már régen szobatiszta.) Ma nem volt már széklete nap közben. Este megint volt egy hígabb kaki, de nem hasmenés. De gondolom csikart a hasa, mert le akart feküdni már sokkal korábban, mint szoktunk. Most akkor ez még ugyanaz a betegség? Vagy már másik? A hasam tegnap nekem is ment, meg apának is, de mi nem hánytunk. Hétfőn vihetem már oviba?
2011. nov. 18. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem normális válaszokat kaptál, de ha meg úgyis tudod mit akarsz, akkor minek kérdezel? A tanács nem érdekel, úgyis azt teszed, amit óhajtasz, akkor hajrá, vidd oviba, kókadozzon gyermeked egész nap, de te legyél nyugodt, mert mehetsz dolgozni..
2011. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Tök okos vagy, vidd a gyerekedet, hátha összeszed egy olyan vírust, ami aztáűn vagy elpusztítja vagy valóban két hónap ágy és kórház.

Egy ilyen hányásos, hasmenéses vírus a teljes szervezetet lepusztítja, gyakorlatilag nullává az immunrendszerét. És te magad írtad, visszaesett. Vidd hétfőn és majd meglátod.

Nem a többiek miatt kellett volna és kellene otthon tartanod, hanem saját maga miatt, hogy rendesen felgyógyuljon és megerősődjön.

Ezért vagy borzasztóan felelőtlen a saját gyerekeddel nem foglalkozol, csak mielőbb szabadulj tőle.

2011. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer leírom: 1 napig hányt. Elvittem orvoshoz. Amit kért betartottam. 5 napig otthon volt, az 5. napon már jól érezte magát, csak még étvágytalan volt. Elvittem oviba, ahol megint rosszul érezte magát. Közel sem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz a vírus egyáltalán, mivel először hányt, utána meg a hasa ment. Gondolom azért kapta el, mert hozzám hasonlóan más "felelőtlen" anya sem ül otthon a gyerekkel hónapokig. A felelősségteljes szülővé váláshoz az is hozzátartozik, hogy legyen egy munkahely, mert az ételt nem ingyen adják, nekem legalábbis nem. Akinek igen, az ne is vigye oviba a gyereket egyáltalán.

Olvasgassatok még, sok ártatlan kérdés van még ezen az oldalon, ahol ki lehet élni a rosszindulatotokat!

2011. nov. 20. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!