Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évet töltő gyermeketek...

3 évet töltő gyermeketek eddig milyen betegségeken esett át?

Figyelt kérdés

jár közösségbe? bölcsi, majd ovi?

Mennyire beteges a gyermek?


2011. nov. 25. 11:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
jesszus:(
2011. nov. 25. 17:13
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Kedves össze-vissza pontozók, tudjátok meg, azért is felpontoztam az igazságtalanul lepontozottakat! :)És jól esett!

Sziasztok!


Ui: ne felejtsetek el lepontozni!!!

2011. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok,én is le lettem pontozva,pedig semmi érdekest nem írtam.én azt olvastam sok helyen és a tévében is azt halottam a gyerek betegségekről,hogy ott ahol 2 gyerek van egy nagy és egy kicsi,a nagy hazahoz minden fertőzést az oviból és elkapja a kicsi,az a kicsi már nem lesz beteges az oviba.Persze a szélsőséges hetenkénti megbetegedésre gondolt itt.és van benne valami.sok fajta vírussal,baktériummal találkoznak a gyerekek,amivel eddig nem.nem is volt az immunrendszernek alkalma sem védekezni,középsőben már nem lesznek annyira betegek,pedig akkor is befogják vinni a lázas,köhögős gyereket.szóval valahol jó az ha több betegségen átmegy egy gyerek,és biztos rá tesz a elki része is amit az egyik anyuka írt.
2011. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is le lettem pontozva...gondolom mert nem tudják milyen érzés az, amikor jobb esetben sír a gyerek a görcsök alatt, amíg a hűtő fürdőbe teszed és nyomod vissza, rosszabb esetben pedig lélegeztetnem kell amíg kiér a mentő, aggódva visszajön-e és lesz-e valamilyen károsodása!


Nem kívánom senkinek! De aki ezért lepontoz, mert jobban aggódom a gyerekemért és igenis szemét dolognak tartom aki nem törődik mással és betegen viszi a gyerekét közösségbe...nos hát pont ők azok, akik megérdemelnék, hogy egyetlen egyszer az életben megtapasztalják!


Volt egy anyuka aki legyintett a bölcsőhalál megelőzésére szolgáló ingyenes tanfolyamra, kiröhögött mikor én elmentem és köpködve mesélte mindenkinek mekkora idióta vagyok amiért vettem légzésfigyelőt. Aztán meghalt a kisfia. Nem tudtam, hogy elégedett legyek, vagy szegény babát sajnáljam amiért ilyen eszetlen, másokat leszóló érzéketlen anyja van...istenek látják lelkem, de nem tudtam az asszonyt sajnálni. Csak a babáért fájt a szívem...én beleőrülnék, ha elveszíteném a kislányom.


Ugyanez van itt is. Aki betegen, felelőtlenül viszi gyerekét közösségbe gondolkodjon már el rajta, hogy más gyerekeket veszélyeztethet is! A másik gyerkőc szülőjének munkahelyének megmaradásával egyetemben!

2011. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!