Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám rászoktatni 3...

Hogyan tudnám rászoktatni 3 éves kisfiamat a takaró használatára?

Figyelt kérdés
Pici kora óta hálózsákban alszik,mert a takarót folyamatosan lerugja magáról,vagy teljesen alámászik.Próbálkoztam már a paplannal,mert az nehezebb,és hátha nem esik le róla,de nem aludtam éjszaka,mert őt takargattam.Nappal már régóta szobatiszta,de így nehéz hálózsákostól az éjszakai szobatisztaságra szoktatnom.Kérlek segítsetek,mit tegyek.
2009. máj. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a hálózsákban, de nyisd ki a cippzárt alul. akkor fel is tud kelni, ki is tud menni.

Az enyémek is abban aludtak nagyon sokáig, maguknak kinyitották/becsukták a cippzárt, rohangáltak benne.

2009. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,de hol volt cibzáros az ő hálózsákjuk,mert a kisfiamé elől,és nem is teljessen végig.
2009. máj. 15. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alul körben, mint egy hálózsák
2009. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,akkor beszerzek olyat neki,megpróbáljuk.
2009. máj. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!