Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljátok a karácsonyfa...

Hogy csináljátok a karácsonyfa díszítést 2 évesnél? Együtt vagy reggelre a jézuska díszíti?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2 évesen még nem tudta, hogy mi díszítjük, tehát nem volt benne. Még akkor szerintem túl kicsi, elég idegelő lehet ami örömmel kezdődik, de aztán veszélyessé válik, hogy segíteni akar, de el ne törje, de még ügyetlen stb.

4 évesen együtt csináltuk már, imádnak díszíteni és valóban ez az öröm tovább tart, mint ha csak már ott áll előttük a kész fa. Már óvatosak is és élmény már !

2011. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

16:50-es válaszolót miért kellett lepontozni? Azért mert együtt díszíti a fát a gyerkőccel és nem a "Jézuska" hozza?

Istenem! De szánalmasok vagytok!!!

Kedves kérdező!

Az én fiam 2 éves és EGYÜTT fogjuk díszíteni idén /tavaly még kicsi volt hozzá/ és már alig várom:)))

2011. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

16,50 vagyok.

Hát igen, elég sz*a*r gyerekkora van a lányomnak, hogy engedem neki díszíteni a karácsonyfát. Sajnáltam is közben....

Nem értem, miért kellett lepontozni.

2011. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amikor fiam (tavaly) 2 éves volt, mi is reggelre díszítettük fel a fát, és az ajándékokat is reggel megkapta. Mondta is, hogy a Hoho bácsi (Mikulás) hozta a fát is. Nem tudom, hogy honnan vette a dolgot, Ő ezt így elkönyvelte magában. Pedig a Jézuskáról is szót ejtettünk, meg angyalkák, stb. Kettő doboz várta a fa alatt, de Ő csak az egyiket volt hajlandó kibontani, a másik doboz kibontását másnap reggelre időzítette. Még este sem volt hajlandó kibontani az ajándékát.

Idén, 3 évesen viszont mondta, hogy Ő szeretné feldíszíteni a karácsonyfát. Kérdeztem Tőle, hogy akkor most ne a Mikulás hozza, hanem vegyünk egy fenyőfát, és mi díszítsük fel??? És a válsz: igen! Már alig várja.

2011. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnap 16:39

Ma megbeszéltük a párommal és úgy döntöttünk, hogy elég nagy lesz már a gyerkőc hozzá, hogy segítsen díszíteni, így a déli alvás alatt hozza a Jézuska a fenyőfát, amit majd ébredés után együtt díszítünk fel (majd meglátjuk, hogy sikerül), és reggelre a szépen feldíszített fáért hozza majd az ajándékot a Jézuska. :D

2011. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!