Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél, ha azt gondolnád,...

Mit tennél, ha azt gondolnád, a gyereked szobájában szellem vagy valami hasonló van?

Figyelt kérdés
Kislányom 1éves 10 hónapos, nagyon ügyes, okos, segítőkész, szépen beszél, jól eljátszik egyedül is. Egyetlen problémánk az ébredés. Szinte mindig sírva kel fel, akkor is ha teljesen nyugodt volt, amikor lefeküdt. Van hogy nagyon vígasztalhatatlan, pedig egyébként akkor sem sír, ha megüti magát. Nap közben is előfordul, hogy ijedt arccal szalad ki hozzám a konyhába és azt mondja megijedt. Olyankor már nem is megy vissza játszani, inkább a konyhában marad. A férjem, aki nem hisz a természetfelettiben ma mondta, hogy egyszer látott valamit a kislány szobájában, olyansmit, mint mikor a függöny lebben, de az nem lehetett, mert a függöny az ajtótól 3 méterre van. Én is láttam már hasonló, mióta itt lakunk. Mintha valaki elment volna az üvegajtó előtt. Gyorsan kimentem megnézni be van-e zárva a bejárati ajtó. Az is nagyon furcsa, hogy kb fél évig minden éjfélkor (plusz minusz 2 perc) felsírt a lányom. Nagyon félelmetes volt. A héten is volt egy furcsa eset. Ült az etetőszékben, eszegette a banánját és egyszer csak nagyon elkezdett sírni. Kérdeztem mi a baj. Megharapta e a nyelvét, vagy rosszul nyelt-e stb mindenre azt mondta nem-nem. Mikor azt kérdeztem megijedt-e valamitől azt modta látott valamit, amitől megijedt. Mikor kérdeztem mit látott, rögtön terelte a témát. Még párszor próbáltam tőle kérdezni, de nem mondta meg és nem nyaggattam tovább. Mit tegyek, ha tényleg van itt valami, ami ezt a félelmet kiváltja belőle?
2009. máj. 15. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22éves vagyok, és a mai napig érzékelek néha néha "dolgokat", ha valakit valamit, akkor ha tehetem gyertyát gyújtok, és megkérem a távozásra, jó még erre az egyszerű füstölő is, és ilyenkor tisztelettudóan meg kell kérni a "szellemet", hogy távozzon.

Nálunk rendszeresen voltak érdekességek, sétálások a lakásban, gyertya, és beszélgetés, hogy menjen el, hagyjon minket békén. Azóta nem lehet azokat a hangokat hallani.

Fehéret, indigó, és meglepő módon a fekete gyertya a legjobb.

2009. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is jártam így,ijesztő:(De ahogy érdeklődtem egy bizonyos kor után(3 éves kor után),lassan abbamarad és "elfelejti".Sajnos.Kislányom annak idején válaszolt,és úgy gondolom,hogy ezek előző életéből maradt emlékekEgy kisgyerek nem tud vele mit kezdeni.Fél,ez természetes.És velük félünk mi is,egészen addig még meg nem értjük a dolgok lényegét.Eőt és kitartást kívánok:)
2009. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Figylj!

Sztem azt tedd h vagy cseréljetek szobát(próba)vagy 1 szobában aludjatok.ne hagy egyedül pl.:konyhában teríts le neki babyplédet és ott legyen melletted.mindíg legyen nála vmi amiben "megbízik" pl.:kedvenc párna vagy játék vagy akár egy cumi ez bíztató szerintem.rakj súlyt a függönyök aljára és ne ijesztgesse senki semmivel sztem.Esetlag próbáljátok meg hogy egyik kis barátnál vagy mamánál vagy valahol NAGYONJÓ smerősnél alszotok ott nézd hogy van-e valami ha nagyon kíváncs vagy akkor vezess át egy webkamerát az ő szobályába és a gép nálaladf legyen és figyeld meg néha-néha.És szerintem (ezcsak vélemény)néhány hónapig ne nyüstöld azzal ,hogy mondja el hanem csinálj úgy mintha elengednéd a füled mellett és azért ezt észreveszi pár hét múlva magától el akarja majd mondani.vagy ha van legjobb barátja akkor vedd rá a legjobb barátot hogy kérdezzen rá de csak finoman am tesó is jó vagy mama csak ta és az apukája ne.Ennyi szerintem!

2010. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Ráz a röhögés ahogy olvasom a threadet. Köszönöm.
2010. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő ilyen nálunk, akkor tudtuk, hogy mit kell mondani, mert már unokatesómék utánanéztek (náluk is előfordult).

Menj és mond a nagy "semminek", hogy: légyszíves menjél innen, senki nem kíváncsi rád, nagyon megijesztesz minket. köszönöm.


nálunk bejött! legalább is azóta nem ijedt meg lányom semmitől

2010. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!