Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötlet, megoldás erre a másnak...

Ötlet, megoldás erre a másnak esetleg bagatell dologra?

Figyelt kérdés

A fő probléma, hogy gyerek korom óta képtelen vagyok a hányást elfogadni, elviselni, átélni és mást látni egyaránt.

A gyermekeim eddig nem sokszor hánytak, de akkor mindig pánikrohamot kaptam. Szerencsére volt segítségem mindig, tudják, hogy milyen viszonyom van a dologhoz. Viszont, én már nagyon unom, és szégyellem magam emiatt, de egyszerűen amikor hányt a gyerek, olyan pánikrohamom lett most is, hogy megszólalni nem tudtam, remegtem, minden bajom volt. Reggel óta egy falatot nem tudtam enni. Más nem érti, hogy miért van ez, de nagyon kellemetlen. Persze, tudom, hogy a gyereknek ilyenkor szüksége van rám, de nem megy:( Amúgy minden egyéb téren ellátom őket, bármi egyéb gondjuk bajuk van, semmi bajom nem lesz, rendesen ápolom, gondozom őket. De ha hányás van, akkor nekem végem. Lehü..éző, otromba válaszokra nem vagyok kiváncsi, valami megoldást szeretnék, mert 32 év alatt nem sikerült legyőznöm ezt a rossz érzést.

Nem tudom, nem e közrejátszik az a félelmem, hogy én is hányni fogok, én is elkapom a vírust, mert sajnos rossz emlékeim vannak ilyen téren is, hisz nem egyszer kerültem már kórházba ilyen entero vírusok miatt.

Esküszöm, a gyereknek meg sem kottyanik a hányás, nem csinál belőle nagy ügyet, én meg egyből bestresszelek, az ájulás kerülget, szólni nem tudok, remegek, stb...

Esetleg más hasonló helyzetben? Mi segített?


2011. dec. 14. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látszik, nem csak én vagyok ilyen, ez valamelyest megnyugtatott.
2011. dec. 15. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!