Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szépen süt a nap de 2.5...

Szépen süt a nap de 2.5 kislányomat sehogy nem tudom rávenni hogy kimenjünk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ne legyen vita tárgya...2,5 éves, ki irányít?
2011. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszerüen ne állj le vele egyezkedni, ne azt mond neki, hogy menjetek ki hanem arrol kezdjetek diskurálni hogy akkor most megyünk és megnézzük mit veszünk fel. döntsd el drágám hogy a kék vagy a piros cipödet veszed fel, a rövid vagy a hoszsúkabátodat akarod?

melyik irányba induljunk erre vagy arra majd?


vagy is te már eldöntött tényként kezeld hogy mentek, amibe bele szolhat azok az egyéb dolgok.


egyszerüen állj fel, öltözz fel és kérdezd megtöle mit akar felvenni, és hova menjetek.


szerintem felesleges vitába bocsájtkozni arról hogy mentek-e vagy sem, mert te vagy a felnött a te döntésed ez. de ha te is vaccilálsz és nem akarsz kimenni akkor persze nyugodtan nyavajoghattok együtt tovább.

2011. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 2 éves múlt, ő is nagyon akaratos tud lenni, ha valamit nem akar. Mondd neki, hogy mindenképpen kimentek, mert kell a friss levegő. És mondjuk próbáld meghozni a kedvét valamivel, nálam ez szokott beválni. Pl. menjünk sétálni, és közben nézzük meg a madarakat, vagy hátha látunk kutyust vagyy cicát. Ezekre az én lányom vevő, hátha nálad is beválik.
2011. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyiss vitát. Mondd, hogy kimegyünk.
2011. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rávenni????? Jo hogy nem akarsz töle engedélyt, hogy kimehess!
2011. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!