Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most mi? Egy 22hónapos...

Ez most mi? Egy 22hónapos gyerek tudatosan kiakaszt?! Mit csináljak? Kismotorra nem ül rá, nem szereti.

Figyelt kérdés

A kislányomról van szó. Két hete kezdtünk el járni babakocsi nélkül,mert egyszerűen nem volt hajlandó nyugton lenni benne,meg amúgy is csak útban volt. Ordított fészkelődött mindent csinált,de vittem mert nem bírom cipelni a lányom.

Most hogy kocsi nélkül megyünk mindenhová,nem akar gyalogolni! 10perc után kéredzkedik az ölembe,de én nem bírom mert már 16kg!

Ha viszem a babakocsit ki akar jönni,és szalad mint a puskagolyó akár 2órát is. Ha gyalog megyünk 10perc után cipelteti magát!


2011. dec. 19. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A lányom 20hós,mi már általában lábon megyünk ki sétálni... Elötte MT-vel mentünk ki. Ő nem szeret babakocsizni..

Vele még nem mocizunk utcán,mert még tolnom kéne.

2011. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet a babakocsitokat nem szereti.

Nálunk is időnént megy a hercehurca. Kikéredzkedik a babakocsiból, egy kicsit viszem kézbe megszeretgetem aztán visszateszem. Ez beválik.

Meg nálunk segített hogy karfás a babakocsit vettünk ahogy elindult, így nem kell bekötni, tud mocorogni kinézni oldalra.

2011. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!