Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyobb 3-4 és fölötti gyereke...

Nagyobb 3-4 és fölötti gyerekekkel együtt szilvesztereztek? Fönt maradhatnak veletek ameddig akarnak? Vagy már délután gyerekpezsgőztök velük?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell lefeküdni. Ha nem bírják ki éjfélig, akkor majd pezsiznek másnap, reggel koccintunk velük. :) Nekik még nem olyan fontos ez, a gyerekpezsgőt meg megihatják később is.
2011. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

3 évesem van, szerintem aludni fog legkésőbb 9-kor, mert nem bír tovább fent maradni. Nem baj, én meg alszom vele.

Nem tudom, mennyire fognak itt petárdázni :S

2011. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Majd pezsgőzünk reggel, ha felkelnek. :-)

Nem csapom agyon a háromévesemet, ha nem alszik el nyolckor, de szerintem el fog, délután még kiviszem lovagolni is, hadd fáradjon. Nem kell még szilveszterezni neki, az öccsét is lerakom, ha már úgyse megyünk sehová, legalább hadd érezzük jól magunkat apával. Összebújunk, megnézünk valami jó filmet, beszélgetünk, ennyi kell nekünk is, a gyerekek meg majd buliznak ha nagyobbak lesznek.

2011. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk még nincs 3 éves a kiscsajszink,mert még "csak" 2 éves,5 hónapos,de már tavaly is jól bírta a szilveszterezést.. :) Igaz hogy 7-8 körül ébredt fel tavaly,és úgy mentünk el vele bulizni,úgy bírta ki kb 1-ig..

Most 1/2 3-ig fent tudtuk tartani,aztán kidőlt,de reméljük alszik egy jó nagyot,és 5-1/2 6 körül fog felkelni,és úgy valószínűleg bírni fogja majd a starpát.. :)

Mondjuk ismét ugyanabba a társaságba megyünk,mint tavaly,és mindenkit nagyon szeret,meg lesz még egy nagyobb gyerek is (igaz csak 4 hónappal idősebb),meg kutyák is..,így lesz kivel bohóckodnia.. :)

Már mondtuk neki,hogy megyünk majd este,és alíg várja..csináltunk sütiket is,és azt is elmondta vagy 6-szor,hogy kiknek fogunk majd vinni belőle.. :)

Szerintem jobban fogja majd bírni,mint mi.. :)

2011. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Délután hülyeség velük pezsizni, mert mi van, ha fent maradnak éjfélig? Akkor már nem lesz olyan varázsa. Ha elalszanak, akkor sincs semmi, mert majd koccintotok egyet az új évre másnap.
2011. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 2,5 éves már alszik.

Nem tervezzük,hogy felkeltjük.Ha felkel majd a zajra felkel ha nem akkor nem ennyi.Kicsi még a bulihoz.

2011. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!