Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet egy 7 évesnek laptopo...

Jó ötlet egy 7 évesnek laptopot venni a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Irigyli az apjától, és egyfolytában követeli rajtunk, hogy neki is legyen egy. A férjem már hajlik rá, hogy vegyünk neki egyet, de én bizonytalan vagyok. Tudná egyáltalán használni?
2012. jan. 5. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg vegyetek neki egy lestrapált laptopot, amit nyúzhat.
2012. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem. A gyereknek arra van szüksége, hogy a világot kézzel-lábbal-szemmel-fülle... ismerje meg, nem pedig gombok nyomogatásával.

Télen-nyáron minnél többet emberek és természet közelben. Amikor már tényleg kell neki a gép iskolai dolgok miatt, akkor sem egy saját. Arra bőven ráér még.

2012. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
a másodiknak mondom szerintem tesem és a férjed sem vagytok normálisak kicsit sem... nekem már nagyon régóta van gépem... hugom középső csoportos korában már használta.... semmit nem rontott el rajta... igaz csak játszott rajta de akkor is... megmutattam neki hogy mit kell hogykell ha valamit nem tudott szólt... egyszer sem kellett ujratenni a rendszer miatta... nagycsoportos korára már betudta kapcsolni és mesét/filmet vagy akár zenét eltudott indítani... szerintem annál rosszabb minnél jobban tiltjátok tőle...
2012. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
a 7. válaszolóval nagyon eggyet értek így volt én tesóm is... mióta a suliban tanítják neki... ő az osztályban a legjobb informatikából... 11 éves léttére profi módon használja a gépeket... bármit megtud csinálni... proxy mögül chet el... filmeket konvertál tölt fel le dolgokat netre... már nem tudok neki uj dolgot mutatni... :D úgy lepucolja a gépét használat után hogy sztem senki nem tudná visszahozni hogy miket nézett meg meg hasonlók...
2012. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 6 évesen gépeztem először Theocarcyval játszottam aztán Age of Empires és mivel /egó mindenről/ ezért már iskolában is nagyon jól ment az angol 17 évesen anyanyelvem már CPE/. tehát lehet hasznos is lehet de manapság hát korlátozva max de nemcsak az időt hanem amit csinál rajta
2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ösnek: azzal szerintem nincs is baj, ha néha gépezik, sőt, ez a mai világban nélkülözhetetlen. De azért egy saját gép (főleg laptop) nem kell egy 7 évesnek.

Naponta X időt játszhat a ti gépeteken, és majd ha elég idős (és érett) hozzá, akkor egy saját gép.

2012. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!