Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumiprobléma! Hasonló helyzetb...

Cumiprobléma! Hasonló helyzetben valaki? Ötletek?

Figyelt kérdés

Kislányom még nincs két éves, de mióta jön hátul az utolsó 4rágófoga, szétrágja a cumijait. Csak alváshoz használ cumit, de akkor konkrétan lyukasra rágja őket. Vennünk kellett már új cumit is, mert anélkül nem tud elaludni, viszont 2nap alatt tönkreteszi őket. Most mit csináljak? Drasztikus megoldást nem szeretnék. Volt vki hasonló helyzetben? Mi vált be?

Egy darabig a lyukas cumit adtam neki, hátha kiábrándul belőle, de amikor egy hajszál sem tartja már a cumi fejét, akkor nem merem odaadni, nehogy lenyelje. Nem tudom hogyan tovább.


2012. jan. 9. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is ebbe a helyzetbe vagyunk most,ő is pillanatok alatt szétrágta,de én nem adtam neki oda mikor láttam,hogy már lyukas,mert én is féltem,hogy lenyeli,vagy megsérti vele a nyelvét,meg úgy lenyeli a sok levegőt.Úgyhogy most már csak akkor adjuk oda neki,ha látjuk,hogy nagyon álmos,és ha felkel rögtön elvesszük tőle,és így nem rágja ki.Decemberbe 10 cumit rágott ki,úgyhogy már mi is ki voltunk.
2012. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen cumit veszel neki?

Az első gyereknél kitapasztaltam, hogy a márkás cumik (Avent, Mam) nem sokat bírnak már akkor, amikor a gyereknek fogai vannak. Elkezdtem venni az olcsóbbat, kb. 15 hós korától, a DM Babylove-t és ezek sokkal szívósabb cumik, nem rágta ki őket olyan gyorsan.

A 2.gyerek mégjobban cumifüggő, igazi kis vámpír cumi téren. Neki már az elejétől DM cumit veszek és rágja, rágja, de sokáig elég neki 1 csomaggal.

2 db kerül 550 ft-ba. Vettem már Rossmann és Müller saját cumit is, és azok is strapabíróbbak, mint az Avent vagy a Mam. Az árukról nem is beszélve...

Még azt is megjegyzem, hogy az első gyerek fogai totál elcsámpásodtak az Avent és Mam cumiktól, hiába fogszabályzós volt.... A pici fogainak semmi baja nem lett!

Mi a szimetrikus változatot vesszük!

2012. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!