Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire maszatolja magát...

Mennyire maszatolja magát össze a 3 évesetek az ebéddel az oviban? Mennyire eszik ügyesen már egy 3 éves?

Figyelt kérdés

Szomszédom 3 éves kisfia állandóan leeszi magát, főleg a levessel. Sokat bosszankodik emiatt, mondtam neki hogy biztos nem ő az egyetlen....

Nekem még nincs gyerekem...


2012. jan. 11. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek fejlettségi zintje ennyi idősen még nagyon eltérő. Van, amelyik teljesen tisztán eszik, a másikat meg szinte etetni kell. Az én lányom 3,5 éves, már régen teljesen tisztán eszik, igaz, ő már 15 hónapos kora óta önállóan eszik /ő nem engedte, hogy etessem/előke nélkül, eleinte kisebb balesetekkel, de hamar megtanult szépen enni. De persze ő lány... Az, hogy egy kisgyerek mennyire eszik tisztán, sokban függ attól, mióta eszik egyedül, mennyire fejlett a mozgása.
2012. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 3 éves és nem akar egyedül enni.ha mégis rászedi magát vagy én őt,akkor szépen tisztán eszik,de ha neki kell enni,inkább nem eszik,én ezen bosszankodom.szeretném ha magátol is ügyeskedne,ha magára hagyom inkább nem eszik.
2012. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az ebéd. Ha folyós-csöpögős, akkor általában át kell öltöztetni (leves, csokiöntetes süti stb).

Na aki ezen bosszankodik annak tényleg nincs elég baja!! :)

2012. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én fiam az őrületbe kerget, mert két kanál között törölgeti a száját :)

nem eszi le magát, szépen a tányér főlé hajol így a ruhára nem kerül, a száját meg mint írtam folyamatosan törölgeti.

2012. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minimális ahogy le eszi magát. Szépen a tányér felé hajol.
2012. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!