Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hozzátok el a gyereket...

Mikor hozzátok el a gyereket az oviból, ha van kistesó is: ebéd után vagy alvás után?

Figyelt kérdés
A gyerek döntése vagy a ti döntésetek?
2012. jan. 11. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor be sem kellett szoktatni? Ennyire könnyen ment??? Nem sírt utánad egyzer sem?
2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy decemberben volt a beszoktatás, akkor mindig csak pár órát voltunk. Most ez az ő döntése, hogy bent is akar aludni.


Köszi a válaszokat!

2012. jan. 12. 19:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Pár napot volt decemberben, ezt írtad, ebből gondoltam...

Bár az én lányomnak ment volna ennyire könnyen. Neki kellett 1 hónap.

2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Biztosan azért nem sír, mert ő döntött úgy, hogy ott is alszik. Könnyen barátkozik, vidám kislány, nagyon szeret gyerekek között lenni. Az óvónénik is aranyosak.

Még nem merem kijelenteni, hogy beszokott, mert még nem telt el sok idő, de azért szerintem jól haladunk.

Minden jót!

2012. jan. 13. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!