Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik eddig is nehezen jöttek...

Akik eddig is nehezen jöttek ki anyagilag, hogy birkóztok meg vele, hogy januártól csökken a gyed összege?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem :(
2012. jan. 14. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Január végére ígérik a törvénymódosítást, mely szerint mi (kevesebbet keresők 167 ezernél) nem járunk rosszabbul. Persze aki többet keres, annak nem hogy nem fog csökkeni, de több ezerrel növekedni fog a GYED-e is. De nem hiszek én már (eddig sem) ennek szaros kormánynak, csak a maguk zsebét tömögetik! Hajrá Viktor!
2012. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a cikket ma találtam....

AGYRÉM! :(

2012. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez már több, mint agyrém...
2012. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mindenkinek, aki lehurrogott a kompenzációról, íme, a 6/2012 kormányrendelet, ami 2012. február 1-én jelent meg, a gyedesek és tgysesek jövedelempótlékáról. Lehet hurrogni!!
2012. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:a február 1-jén (így írjuk) megjelent határozat OK, de májusig lehet benyújtani az igényeket és nem mindenki kaphat, ráadásul június környékén fogják folyósítani, addig mindenki a csökkent GYED-et kapja, néhányunknak nagyon nem mindegy havonta mennyit hoz a postás! Lehet lehurrogni...:-)
2012. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó, egyáltalán nem júniusban fognak kompenzációt utalni. tőlem már elvették a munkahelyemen, és én már jövő hónapban megkapom a kiigazítást.
2012. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó neked!
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!