Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan bölcsőde Budapesten...

Van olyan bölcsőde Budapesten ahol a délutáni csendespihenő legkorábban 2-től van? Éjjel dolgozunk és nem lehet a gyereket a bölcsődében altatni mert akkor még korábban kéne ébreszteni és már nem bírjuk fizikailag.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
A gyerek az ilyen..nem hagy teret élni. Akkor se, ha nappal dolgozol. És ez még így lesz hiddel, vagy 15 évig
2012. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A gyerek az ilyen..nem hagy teret élni. Akkor se, ha nappal dolgozol. És ez még így lesz hidd el, vagy 15 évig
2012. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Talán egy magánnapköziben meg tudnátok oldani, én államiban nem tudom elképzelni.
2012. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy nem hagy teret élni? bocs de ez kicsit durván hangzik hisz a saját gyerekedről van szó!


munka után főzzél, csináld meg a lakást, majd vidd el korán bölcsibe és aludjál. így 9 órát is simán tudsz aludni míg a gyerek hagy teret élni...

2012. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értelek, én is éjfélkor fekszem, 5-kor kelek minden áldott nap. Hajnalban hazamész, kicsit elpakolsz, esetleg főzöl valamit, aztán elviszed 8-ra a gyereket a bölcsibe, hazafelé bevásárolsz, hazamész és szépen alhatsz 3-ig. Ez 7 teljes óra. 3-kor összeszeded magad, iszol egy kávét, tusolsz, és 4-re ott vagy a bölcsibe a gyerekért. Általában fél 4-től van az uzsonna, pont addigra érsz oda, mikor végez vele. Hazafelé belefér még egy kis játszótér, közös játék is.


Ez minden családban nehéz, de meg lehet oldani.

2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!