Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaságra szoktatáskor...

Szobatisztaságra szoktatáskor mennyire jellemző a széklet visszatartás?

Figyelt kérdés

2 éves kislányom pár napja, nappal teljesen szobatiszta, de a székletét visszatartja, mit tegyek? Mondja, h jön, de aztán azt, h nem tudja kinyomni. Reggel, ébredés után kakilna, de kemény, és csak pár bogyó jön ki. Nagyon sajnálom, mert soha semmilyen problémája nem volt. Napi két széklete volt, mióta hozzátápláltam.

Nem szeretném, ha a későbbiekben problémái lennének!


2012. febr. 5. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
igen ez nálunk is volt...nem merte a bilibe ...láttam rajta én olyankor bepelusoztam és nálunk a tévészekrény mögé ment elvégezte a dolgát aztán mindig mondogattam neki nyugodtan kakilj a bilibe nem lesz semmi...aztán azt is megszokta de nálunk is félt tőle vagy nem is tudom ilyenkor mit gondolhatnak,mert olyan mintha félne tőle..de ez tényleg jellemző,mert hallottam több anyukától is..
2012. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. A fiam miután már wc-be pisilt még 2-3 hónapig pelusba kakilt. Egyszerűen nem akarta nekem adni.

Szólt, ha kakilnia kellett és én ráadtam a pelust, elbújt ő is, szólt, ha végzett, töröltem és visszakapta a kisgatyát.

2-3 hónap telt el így, mikor újra mehpróbáltam levenni a pelust kakihoz, és minden bilibe sikerült kakiért kapott egy matricát, ezzel próbáltam ösztönözni. Ha nagyon nem akarta kinyomni, inkább adtam pelust, nehogy szorulása legyen.

2012. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!