Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik odafigyelnek a fürdető...

Akik odafigyelnek a fürdető összetételére, és nem akarnak ártalmas anyagokkal fürdetni, milyen fürdetőt használtok, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyereknek, felnőttnek is érdekel.
2012. febr. 6. 20:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ezek a termékek hol szerezhetőek be, biobolt, gyógyszertár, interneten keresztűl? A babé-t tudom hogy gyógyszertárban. Illetve megnéznétek a termékleírásban, hogy a mellékelt listáról szerepel-e vmi az összetevőkben: [link] Köszi :)
2012. febr. 7. 07:46
 12/21 anonim ***** válasza:

A Logona babafürdetőt itt meg tudod venni:

[link]


Lehet itt kapni más gyerek öko holmikat is (pl. fogkrém, sampont)

2012. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A babét írja le nekem vki, köszönöm szépen!
2012. febr. 7. 09:19
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2012. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Légyszi te is írd le nekem a Logona összetevőket, mert addig nem merném megrendelni. Köszi :)
2012. febr. 7. 09:22
 16/21 A kérdező kommentje:
És gyerek fogkrémből melyik a "jóízű" a felsorolt termékekből?
2012. febr. 7. 09:48
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Lemásoltam neked a Logona babafürdető dobozáról és amit tudtam, azt magyarra fordítottam :) A fogkrémből én az ásványit használtam, annak nagyon enyhe az íze. A gyerekfogrém ízét nem ismerem, mert mi még nem tartunk ott, egyelőre egy fogunk sincs :)))

Összetevők: víz, lauryl glucosoide parfum (essential oils), disodium cocoyl glutamate, sodium cocoyl glutamate, körömvirág kivonat, kamilla kivonat, hidrolizált búzafehérje, glicerin, sodium lactate, lactic acid, limonene, linalool

2012. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) Közben lementem a közeli bioboltba (Mediline) és sikerült átbogarásznom az összes terméket, mindegyik volt! Meg még találtam egy olyat is amit nem említett senki. Árban elég közeliek voltak, de volt különbség :) Köszi a segítséget, leváltottam az összes tisztálkodó szert itthon, még a kézmosót is :)
2012. febr. 7. 18:11
 19/21 anonim ***** válasza:

Hidegen sajtolt, extra szűz kakaóvajat (nem szappan), rakok a fürdővízébe. Gyönyörűen feloldódik, bársonyos a bőre (amúgy atópiás dermatitises VOLT:)),

fürdés után pedig shea vajjal kenem be,

de most készítek krémet: 1 rész kakaóvaj, 2 rész shea vaj, 2 rész kókuszolajból.


Ez lesz a tuti :)

2012. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kakaóvajat is kerestem az üzletben(hatalmas bio raktár áruház), de annyi minden volt, hogy már nem találtam, na meg így is 2 órát töltöttem ott, már mennem kellett. Shea vaj szappant láttam. Szóval kakaóvajat hol lehet venni? Emlékeim szerint, amikor kislány voltam, akkor anyukám mindig a gyógyszertárban vette és egy tégelyben volt egy darab keményebb kávébarna színű tömb, ő arra használta, hogy bekent vele minket, ha strandon voltunk, vagyis napozáshoz :)
2012. febr. 8. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!