Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig fürdettétek babátokat...

Meddig fürdettétek babátokat fürdető kádban?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos kislányom és még babakádban füdretem mivel csak zuhanyzók van.probáltuk a zuhanyzást is de szegénykém végig sírta az egészet.
2011. okt. 27. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyot legalább 2 éves koráig, mert szerette. A kicsit kb. fél évesen már a naggyal együtt tettük a kádba.


Szerintem nem gond a kis kád, főleg ha nincs nagy. :o)

2011. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves koráig. Nálunk is csak zuhanyzó volt,és a tárcába tettük a babakádat. De már nem fért el benne a kislányom,így lecseréltük a zuhanyt kádra. Elég kicsi,én és a párom alig férünk el benne,de a gyerek miatt muszáj volt. Zuhanyzást ő sem szerette.

Most 20hónapos.

2011. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig. Onnantól stabilan ült, ki is nőtte a kiskádját. Első perctől kezdve imádja a nagy kádat. Ha elfér a kádban akkor fürdesd abban.
2011. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk helyhiány miatt nem volt babakádunk, így egy nagy lavorban fürdettem a fiunkat 1 hónapos koráig. Utána pedig a mi kádunkban, jó puha csúszásgátlót ragasztottam le, arra fektettem. Nagyon szerette, onnantól nem volt sírás a fürdetések alatt.
2011. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 hos koraig :) háhá, emlékszem, milyen nehéz volt, vegul ugy oldottuk meg, hogy vettunk furdos jatekot, es apa meg anya jatszott vele, o meg kivulrol nezte, neki nem lehetett. aztan bekonyorogte magat a kadba. az elejen ult, ovatosan, meg terdelt, nagyon vigyazott, most 2.5 eves, és hasal a kadba, es abszolut nem fel, imadja


ne eroszakold, erd el, hogy o akarja a zuhanyzast valamilyen modon, akar jatekkal, akar mashogy. kitartast!

2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor még egyenlőre maradunk a kádnál és szép fokozatosan megprobálom rászoktatni a zuhanyra is.
2011. okt. 28. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Még az jutott eszembe, hogy mi amikor valahova elutaztunk, és ott csak zuhany volt, a lányom is üvöltött.

Javasolták nekünk és, és hátha majd beválik Nálatok is, hogy egyik szülő zuhanyozzon vele együtt. Úgy hátha nem tűnik olyan félelmetesnek.

2011. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fiamat egy éves kora óta a nagykádban zuhanyoztatom, a kicsit 7hónapos kora óta zuhanyoztatom.

Érdekes nálunk bejött.

Nálunk a gyerekek is azt látják, hogy zuhanyzás van, nincs akkora kád amiben kényelmesen lehetne ázni(pontosabban a fürdőnkbe nem férne el akkora), és valahogy nem is félnek a zuhanytól. Na meg gyakori a közös pancsolás.

2011. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves, higiéniai okokból kiskádban fürdik (sok húgyúti fertőzése volt)

sose kívánkozott a nagykádba

2011. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!