Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy néz ki az a bőrirritáció,...

Hogy néz ki az a bőrirritáció, amit a mosópor/öblítő okoz? Tudnátok róla képet mutatni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
száraz folt, esetleg piros is
2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Előfordulhat,hogy ezek a foltok csak ott vannak,semmilyen kellemetlenséget nem okoznak? Ha nem tud valaki mosóport váltani-pl úgy be van osztva a bevétel,h. pontosan ki van mindenre számolva (ideiglenesen!!-csak a viták elkerülése végett írtam le) akkor van valami házi praktika,ami segíthet? értem ez alatt,hogy valamit a mosóporhoz önthetünk? vagy bármi más?
2012. febr. 7. 14:15
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

elég rutinos vagyok a témában


Hagyd a mosóport, amíg el nem fogy, addig öblítő helyett használj pici ecetet (egy löttyintést). És valami testápolót a babának.

2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! :-)
2012. febr. 7. 14:17
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van ,bár én már 24 éves vagyok.De kiskorom óta van ilyen problémán.

Nálam nem csak a mosópor,öblítő,hanem a tusfürdő,testápoló sem mindegy,hogy milyen. Ha rossz akkor egész nap viszket,vakarózok.Durvább esetben kis piros pöttyök jelennek meg a testemen.


Az ecetes öblítés nálam is jó volt, illetve most van a Tominak egy olyan mosógélje ami 2az 1-ben. Azzal se volt problémám. Viszont az Persil mosóporok nem váltak be. Kerülnöm kell minden olcsó ilyen árut,és ha egy beválik akkor inkább nem kisérletezek.

Régen csak Baba tusfürdőt tudtam használni, ma már azt sem mert valami megváltozhatott benne.Most a Fa tusfürdőket használom. Testápoló csak Johnson és Nivea amit babáknak csinálnak. És heti 2 -szer fürdés után Johnson babaolajjal kenem be a testem a bőrszárasság miatt.

2012. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Miután elfogy a mosópor, válts folyékony mosószerre, mosógélre. Arielt kerüld, az egyik legirritálóbb, mint utólag megtudtam én is.

Én öblítőt sosem használok, csak ecetet. Nem lesz savaynú szaguk a ruháknak, ne aggódj:)

2012. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Csak sampont és tusfürdőt váltottunk,akkor azoktól is lehet a kétévesem ... A mosóporból január elején vettünk egy 9-kg-sat,Dosia,ez nekünk őszig kitart... Ezt használjuk már évek óta,egyedül tavaly nyár óta kevertük más,bóvli mosóporral,mert a Párom mamája termékbemutatókra szokott járni,és kaptunk belőle,nem akartam hogy kárba vesszen... Jól gondolom,hogy bőrgyógyászhoz hiába is viszem,csak én tudom kikísérletezni,hogy mi a ludas?


A nagy pollenekre érzékeny,a középső a tisztító vagy tisztálkodási szerekre... vajon a legkisebb élelmiszerre lesz érzékeny?


Köszönöm a válaszokat!!

2012. febr. 7. 15:47
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha sampont és tusfürdőt váltottatok, akkor használd ismét a régi beváltat.

Megkérdezhetem, hogy mely testrészeken van az irritáció jele?


utolsó voltam, és irritált bőrű a nagyobbik fiam, de eddig se mi, sem a doki nem jött rá az okára

2012. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

14:51-es vagyok

Ahogy írtam nálam minden kozmetikum is számít. Bőrgyógyász nem tud segíteni,max abba,hogyha kiütéses akkor ad kenőcsöt amitől nem viszket.

Kisérletezni kell,illetve ha tudsz akkor neki külön vehetsz tusfürdőt,testápolót patikában drogériába ami antiallergén.

És igyon sok folyadékot. Nekem ezzel kell élnem, nem kellemes. De még mindig jobb mintha ekcémám lenne vagy rosszabb.

Nekem eddig a Tomi mosópor vált be.A mostani 2 az egyben tipusa meg nagyon jó mert

2012. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nagyon jó illatúak és puhák lettek a ruháim tőle. Anyumék amikor kevés volt a pénz. Akkor nekem külön mosóporom volt és azzal mosták a ruháim. Ők meg a sajátjukat olcsóbbal.
2012. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!